Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! 65-ročný starec si vzal 12-ročné dievčatko! Ľudia na ulici sa tomu neveriacky prizerali! Kam tento svet speje?

Každoročne je viac ako 15 miliónov maloletých dievčat zosobášených skôr, ako dosiahnu plnoletosť – veľakrát nasilu a proti svojej vôli. To značí 28 dievčat každú minútu, teda jedno dievča každé dve sekundy. Veľmi častý je aj enormný vekový nepomer – zatiaľ čo nevesta má 6 alebo 7 rokov, nebýva raritou, že jej ženích je o 50 či dokonca 60 rokov starší. Myslíte si, že je to problémom len chudobných a rozvojových krajín? To ste potom na poriadnom omyle!

Pokračovanie pod reklamou

Tieto dievčiny sú navždy okradnuté o bezstarostné roky svojho života a strácajú všetky svoje sny, nádeje a ambície do budúcna. Namiesto toho sa stávajú manželkami starcov, ktorých absolútne neľúbia a musia im slúžiť. Zatiaľ čo v krajinách tretieho sveta berieme takéto obrady ako bežné, ako by asi zareagovali ľudia v New Yorku, najrýchlejšie sa rozvýjajúcej metropole sveta?

Youtube “prankster” Cody Persin nafingoval manželstvo medzi 12-ročným dievčaťom a 65-ročným mužom priamo na Times Square v New Yorku s cieľom sledovať reakcie okoloidúcich. Neverili by ste, ako to celé dopadlo!

 

http://inspiring.ntd.tv

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií