fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Malý chlapec zjedol namiesto raňajkových cereálií smrteľnú dávku pervitínu. Zbabelý otec ho nechal zomrieť rovno pred jeho očami

Máte tip? napíšte nám mailom

Americké médiá informovali o obrovskej tragédii, ktorá sa stala v jednej rodine z Indiany. Len osemročný chlapček si na raňajky do mlieka nasypal omylom pervitín, ktoré považoval za ovsenú kašu. Drogy patrili jeho otcovi, ktorý bol ich dílerom. Napriek tomu, že sa chlapec dlhé hodiny zvíjal v smrteľných bolestiach, zbabelý otec mu nezavolal pomoc a nechal ho zomrieť pred vlastnými očami. 

Keď si 41-ročný otec uvedomil, čo sa jeho synovi stalo, ako prvé nezavolal záchrannú službu, ale svojho kamaráta. „Ja sa už nevrátim späť do väzenia,“ povedal predtým už viackrát trestne stíhaný muž. Začal sa kamarátovi vyhrážať, že ak to niekomu prezradí, zabije jeho, svojho syna a nakoniec aj seba. U trpiaceho chlapca začali rozhodovať minúty.

Keď však chlapec dostal kŕče a záchvaty, rozhodli sa ho odniesť k jeho starým rodičom. Tí konečne zavolali pomoc. Bolo však už neskoro a chlapcovi lekári nedokázali pomôcť. „Malý chlapec trpel pravdepodobne až niekoľko hodín,“ povedal policajný detektív Tom Barker.

Na otca chlapca čaká trest v podobe 20 až 40 rokov vo väzení. Napriek tomu, že ide o tragickú situáciu, otec je považovaný za nevinného, až kým inak nerozhodne súd.

Prečítajte si tiež:
Do kín mieri rozprávka, ktorá spojí slovenských a českých divákov
Nevinný chlapček si takýto osud nezaslúžil

Zdroj: https://www.interez.sk/8-rocny-chlapec-zomrel-po-tom-ako-na-ranajky-omylom-zjedol-otcove-drogy/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií