fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Najmladší tranzvestita na svete? Len 8-ročný Fabian sa oblieka do ženských šiat a vystupuje ako sexy Francesca!

Máte tip? napíšte nám mailom

Počuli ste už o jednom z najmladších tranzvestitov sveta? Nech sa páči, zoznámte sa.  Záľuby 8-ročného Fabiana Butlera zahŕňajú navliekanie sa do extravagantných ženských outfitov a experimentovanie s kontroverzným make upom vystupujúc ako jeho alter ego “Francesca”. Je to normálne?

Maloletý Fabian vysvetľuje, že jeho drag queen alter ego bolo inšpirované  Ru Paul’s Drag Race. Po zhliadnutí tejto TV šou sa do nej okamžite zamiloval a vyrukoval na svoju mamu s hlášku: Jedného dňa budem TAKTO vyzerať! 

 

Napriek tomu, že ho veľa ľudí označuje za “buzíka” či “teploša”, malý Fabian sa nenechá len tak rozhodiť a bez mihnutia oka posiela všetkých hejterov do čerta! Sebavedomia má skutočne na rozdávanie!

 

Otvorene priznáva, že miluje skúšanie nových outfitov pred zrkadlom, kedy si sám sebe hovorí: “Baby, tak v tomto vyzeráš naozaj božsky!”

Podľa jeho matky, Fabian, ktorý sa už od 4 rokov štylizuje do postavy drag queen Francescy, trávi hodiny vymýšľaním outfitov, maľovaním či nacvičovaním cat walk po móle. 

 

“Fabian vie, že je chlapec, on len jednoducho miluje make up a pekné ženské oblečenie. Zbožňuje štýl drag queen a je si istý, že presne toto je štýl, v ktorom sa cíti najlepšie!” objasňuje jeho matka.

Prečítajte si tiež:
Len pre silné povahy: Make-up artista vytvára poriadne desivé make-upy!

 

Fabiana posmešky a šikana okolia vôbec netrápi: “Niektorí z mojich spolužiakov ma volajú buzík či teploš, no ja im po každé vysvetľujem, že jediní muži, ktorých som pobozkal, sú moj otec a dedko!”

 

Aby však zbytočne nepútal pozornosť a neprovokoval, do školy chodí úplne “normálne”.

 

Zdroj / Foto : https://www.metdaan.com/boy-with-drag-queen-alter-ego

 

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií