fbpx
ŠOK! Španieli prepisujú históriu! Na Miss Universe ich bude reprezentovať transsexuálka!

ŠOK! Španieli prepisujú históriu! Na Miss Universe ich bude reprezentovať transsexuálka!

Angela Ponce, 26 – ročná kráska zo Sevilly, je momentálne najdiskutovanejšou osobou celého Španielska! Pohltila titulky všetkých najznámejších magazínov a neexistuje televízia, ktorá by sa nebila o rozhovor s ňou. Čím je tak výnimočná? Je totiž historicky prvou transexuálkou, ktorá zabojuje o titul Miss Universe! Zvrátené či obdivuhodné?

Na svojom Instagrame Angela napísala, že jej cieľom nie je šíriť rešpekt a rozdielnosť lgbt+ komunity len v Španielsku, ale všade na svete.

 

Len pre zaujímavosť, jún je celosvetovo považovaný za mesiac prideov a práve v jeho posledný deň získala Angela toto pyšné ocenenie. Náhoda?

 

 

Španieli sa tak stávajú jednými z najliberálnejších krajín sveta. Otázkou však zostáva – skutočne sú takí otvorení a nezaujatí, alebo ide o dobre premyslený marketingový ťah?

 

Zdroj: https://www.interez.sk/misska-ktora-prepisuje-historiu-na-prestiznu-sutaz-miss-universe-pojde-spanielov-reprezentovat-tato-transsexualna-kraska/

Foto: https://www.instagram.com/angelaponceofficial/

 

 

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  V priamom prenose pri vyhlasovaní Miss Universe sa moderátor pomýlil a vyhlásil zlú výherkyňu! Pozrite sa, čo nasledovalo potom!
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)