fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Španieli prepisujú históriu! Na Miss Universe ich bude reprezentovať transsexuálka!

Máte tip? napíšte nám mailom

Angela Ponce, 26 – ročná kráska zo Sevilly, je momentálne najdiskutovanejšou osobou celého Španielska! Pohltila titulky všetkých najznámejších magazínov a neexistuje televízia, ktorá by sa nebila o rozhovor s ňou. Čím je tak výnimočná? Je totiž historicky prvou transexuálkou, ktorá zabojuje o titul Miss Universe! Zvrátené či obdivuhodné?

Na svojom Instagrame Angela napísala, že jej cieľom nie je šíriť rešpekt a rozdielnosť lgbt+ komunity len v Španielsku, ale všade na svete.

 

Len pre zaujímavosť, jún je celosvetovo považovaný za mesiac prideov a práve v jeho posledný deň získala Angela toto pyšné ocenenie. Náhoda?

 

 

Španieli sa tak stávajú jednými z najliberálnejších krajín sveta. Otázkou však zostáva – skutočne sú takí otvorení a nezaujatí, alebo ide o dobre premyslený marketingový ťah?

 

Zdroj: https://www.interez.sk/misska-ktora-prepisuje-historiu-na-prestiznu-sutaz-miss-universe-pojde-spanielov-reprezentovat-tato-transsexualna-kraska/

Foto: https://www.instagram.com/angelaponceofficial/

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií