Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Znižovanie populácie je už v plnom prúde! S čím sa nás snažia vedome zlikvidovať? Otváraj a čítaj!!!

Farmaceutický priemysel je nepochybne najsilnejším a, bohužiaľ, najúspešnejším odvetvím 21. storočia. Nové lekárne vyrastajú ako huby po daždi a prekvapivo sa im darí aj napriek ekonomickej kríze. Veď predsa, chorí ľudia tu vždy boli, sú a aj vždy budú, tak prečo na tom nezarobiť, no nie? A čo takto trošku si ten zisk vedome navýšiť, prípadne mu dopomôcť?

Pokračovanie pod reklamou
pixabay.com

Svetoznámy biochemik a bývalý zamestnanec farmaceutického podniku, Shane Ellison, je absolútne proti modernému prístupu medicíny. Verejne všetkých šokoval otvoreným vyhlásením, že všetky lieky, ktoré nám naše lekárne ponúkajú, sú vyrábané len za jedným účelom (a nie, nie je to liečba) – znížiť počet populácie a pomaly nás, všetkých “nadbytočných”, zlikvidovať!

Tieto lieky už nikdy viac!

Viete, aké je prvé heslo, ktoré vám povedia pri nástupe do farmaceutickej spoločnosti? “Pamätajte, naším cieľom nie je liečiť, ale krátkodobo potlačiť príznaky!” Stratégia je jednoduchá: lekár predpíše liek, o ktorom pacienta presvedčí, že je životne dôležitý. Následne vám to potvrdí aj vyškolený lekárnik a – misia splnená! Aké jednoduché, však?

A čo v prípade, že sa, nedajbože, choroba vylieči? Vymýšľať nové ochorenia, fantázii sa predsa medze nekladú! Napríklad v oblasti psychiatrie môžete predpísať lieky v podstate na čokoľvek, bez toho, aby to ktokoľvek spochybňoval. Žijeme predsa v hektickej dobe plnej stresu a tak je, logicky, akékoľvek psychické ochorenie opodstatnené. Majú to dobre vymyslené, čo poviete?

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií