fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Znižovanie populácie je už v plnom prúde! S čím sa nás snažia vedome zlikvidovať? Otváraj a čítaj!!!

Máte tip? napíšte nám mailom

Farmaceutický priemysel je nepochybne najsilnejším a, bohužiaľ, najúspešnejším odvetvím 21. storočia. Nové lekárne vyrastajú ako huby po daždi a prekvapivo sa im darí aj napriek ekonomickej kríze. Veď predsa, chorí ľudia tu vždy boli, sú a aj vždy budú, tak prečo na tom nezarobiť, no nie? A čo takto trošku si ten zisk vedome navýšiť, prípadne mu dopomôcť?

pixabay.com

Svetoznámy biochemik a bývalý zamestnanec farmaceutického podniku, Shane Ellison, je absolútne proti modernému prístupu medicíny. Verejne všetkých šokoval otvoreným vyhlásením, že všetky lieky, ktoré nám naše lekárne ponúkajú, sú vyrábané len za jedným účelom (a nie, nie je to liečba) – znížiť počet populácie a pomaly nás, všetkých “nadbytočných”, zlikvidovať!

Tieto lieky už nikdy viac!

Viete, aké je prvé heslo, ktoré vám povedia pri nástupe do farmaceutickej spoločnosti? “Pamätajte, naším cieľom nie je liečiť, ale krátkodobo potlačiť príznaky!” Stratégia je jednoduchá: lekár predpíše liek, o ktorom pacienta presvedčí, že je životne dôležitý. Následne vám to potvrdí aj vyškolený lekárnik a – misia splnená! Aké jednoduché, však?

Prečítajte si tiež:
Bojovať so strachom je náročné. Fóbia z pavúkov, lietania či zubára trápi mnoho ľudí. Trpíš nejakou aj ty?

A čo v prípade, že sa, nedajbože, choroba vylieči? Vymýšľať nové ochorenia, fantázii sa predsa medze nekladú! Napríklad v oblasti psychiatrie môžete predpísať lieky v podstate na čokoľvek, bez toho, aby to ktokoľvek spochybňoval. Žijeme predsa v hektickej dobe plnej stresu a tak je, logicky, akékoľvek psychické ochorenie opodstatnené. Majú to dobre vymyslené, čo poviete?

Pokračovanie na ďalšej strane

V továrňach na výrobu liekov sú celosvetovo najšpičkovejšie a najefektívnejšie marketingové oddelenia. Prichádzajú s presnými inštrukciami pre lekárov, ktorí zohrávajú v ich “bojovom pláne” kľúčovú úlohu. Lekár je predsa v priamom kontakte s pacientom a je to práve na jeho dôveryhodnosti a odbornosti, aby chorého presvedčil, že si má daný liek kúpiť. “Ak vám lekár nedokáže logicky vysvetliť a dokázať, prečo by ste si mali daný liek kúpiť a ako konkrétne by vám mal pomôcť, ani si ho nekupujte! A nebojte sa ho otvorene spýtať, je to vaše právo” radí Ellison. Ruku na srdce, lekár len málokedy vie, čo vám vlastne predpisuje. “Netreba to podceňovať, každoročne z liekov na predpis umiera viac ako 125 000 ľudí! Žeby nešťastná náhoda? Nemyslím si…”

pixabay.com

Pokračovanie na ďalšej strane

A čo vitamíny?

Vitamínové doplnky stravy na nás vyskakujú z každej strany. Sú však naozaj také potrebné a nevyhnutné? Naši prarodičia predsa žiadne neužívali a dožívali sa niekedy vyššieho veku ako naša generácia.

Prečítajte si tiež:
V Amerike pripravujú muzikál o Kráľovi popu

Poďme sa teda pozrieť na štatistiky:

Betakarotén zvyšuje riziko úmrtnosti až o 7 % – dokonca môže pôsobiť ako karcinogén a teda podporovať bujnenie nádorových buniek.

Vitamín A zvýši riziko úmrtnosti až o neuveriteľných 16%!!! a vitamín E o viac ako 4%

Tieto čísla sú podložené vedeckými výskumami a niekoľko ročnými skúmaniami.

Odborníci taktiež varujú na fakt, že antioxidanty sú prirodzenou súčasťou viacerých obohatených potravín, ktoré pravidelne konzumujeme. Slúžia totiž na predĺženie doby použitia potravinárskeho výrobku. Súčasným užívaním umelých vitamínov tak môže dôjsť k niekoľkonásobnému predávkovaniu, a tým zvýšeniu nežiadúcich účinkov a následkov.

pixabay.com

 

Zdroj: bajecnezeny.sk

Foto: pixabay.com

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií