fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOKOVANÁ ADELE! Technické problémy na koncerte “vyriešil” dav jej fanúšikov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Asi každý umelec chce raz stáť v preplnenej hale a počuť, ako jeho fanúšikovia spievajú jeho piesne. Jednej z najväčších popových hviezd súčasnosti sa tento sen nečakane splnil v Birminghame, keď technické problémy, ktoré sa vyskytli s mikrofónom, museli riešiť fanúšikovia.

Speváčke Adele v tom najlepšom vypol mikrofón, no to ju nevyviedlo z miery. Vo svojom speve pokračovala, a nebola v tom sama! V situácii, kedy Adele jej fanúšikovia nepočuli pre vypnutý mikrofón spievať, sa k nej pridalo desiatky až stovky fanúšikov, ktorí pre ňu pripravili nezabudnuteľný zážitok. Song All I Ask tak znel celou sálou z úst prítomných divákov. Adele tak dokázala, že je jednou z najvýznamnejších speváčok so skvelou fanúšikovskou základňou  v súčastnosti.

 … Na tento zážitok Adele určite tak skoro nezabudne 🙂

Nedávno na svojom koncerte prežila šok aj Rihanna, ktorá podala svoj mikrofón jednému fanúšikovi, a on to všetkým natrel. Článok si môžete prečítať TU!

 

 

Zdroj: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií