fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Som s5 – Rytmus sa novou skladbou vracia do čias albumu Bengoro

Po dlhšom čase sa nám vlastnou tvorbou opäť pripomenul Rytmus. Svojou novou skladbou “Som s5”, chce priniesť jeho fanúšikom podobnú tvorbu ako v minulosti.

V niekoho očiach možno kontroverzný raper Patrik Rytmus Vrbovský včera vydal novú skladbu. Stalo sa tak po dlhšom čase, kedy sa jeho meno spájalo viac so športom, prípadne s hudobnými spoluprácami. Pesnička je na pomery iných dnešných skladieb naozaj ako z čias slávy albumu Bengoro. Rytmus chystá hneď sériu takýchto piesní. Informoval o tom na svojom Instagramovom profile, kde napísal: „Povedal som si, že sa treba postarať o fanúšikov, čo vyrastali na Bengoro ére, tak som vymyslel tento seriál #Bengorovky.”

Funúšikovia tento krok privítali s nadšením a pod instagramovým príspevkom možno nájsť veľa pozitívnych ohlasov. Posledný album, ktorý vyšiel pod taktovkou umelca, bol v roku 2016 Krstný otec.

Rytmus sa však v poslednom období spája viac s bojovými športami. Jeho nedávny zápas v O2 aréne sledovalo desiatky tisíc fanúšikov. Už onedlho sa jeden z najpopulárnejších slovenských umelcov stane otcom

Novú skladbu Som s5 si môžete vypočuť tu:

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií