fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

„Som stále nažive“, s humorom dodal pápež František pri prepustení z nemocnice

Vatikán informoval, že ho liečili antibiotikami, ktoré dostával intravenózne.

Máte tip? napíšte nám mailom

1.4.2023 (SITA.sk) – Pápeža Františka v sobotu prepustili z nemocnice, kde sa liečil pre zápal priedušiek. „Som stále nažive,“ s humorom povedal novinárom, keď odchádzal z nemocnice.

Osemdesiatšesťročného pápeža hospitalizovali v stredu v Univerzitnej poliklinike Agostina Gemelliho v Ríme po tom, ako v ostatných dňoch pociťoval ťažkosti s dýchaním. Vatikán informoval, že ho liečili antibiotikami, ktoré dostával intravenózne.

Vatikán tiež uviedol, že pred odchodom František objal pár, ktorého 5-ročná dcéra v nemocnici v piatok v noci zomrela. Tiež podpísal chlapcovi sadru, ktorú mal na ruke, uvádza agentúra AP.

V piatok vatikánski predstavitelia uviedli, že sa pápež zúčastní na omši na Námestí svätého Petra na Kvetnú nedeľu pri príležitosti začiatku Svätého týždňa, ktorý vyvrcholí na Veľkú noc 9. apríla.

„Som stále nažive“, s humorom dodal pápež František pri prepustení z nemocnice

Viac k témam: Pápež
Zdroj: SITA.sk – „Som stále nažive“, s humorom dodal pápež František pri prepustení z nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií