fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Španielská svadobná značka šokuje! Táto svadobná kombinéza je tohtoročný výstrelok pre odvážne nevesty

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo poviete na tieto netradičné a vyzývavé svadobné šaty? Obliekli by ste si ich?

Niektoré nevesty sa túžia vydávať v tradičných bielych šatách, iné zas nie. A práve pre tie, ktoré uznávajú druhý názor, a chcú byť vo svoj deň naozaj neprehliadnuteľné, je tá pravá tohtoročná svadobná novinka.

Ide o svadobnú kombinézu, ktorú vytvorila španielska svadobná značka Pronovias. Ide o akýsi priesvitný oblek, ktorý dokonale obopína telo nevesty. Tyl telovej farby dokonale ozdobuje moderná čipka, ktorá nepatrne zakrýva intímne partie nevesty. Celá kombinéza je pohodlná a na prvý pohľad očarujúca. Ide však o vyzývavý kúsok, a tak je otázne, či by sa niektorá nevesta naozaj odvážila predstúpiť pred všetkých svadobných hostí v tejto svadobnej novinke.

Tento odvážny svadobný model predviedla po prvýkrát na počas Silvestra známa herečka Cristina Pedroche, ktorá v ňom vyzerá ako bohyňa.

https://www.instagram.com/p/BdhyhiIBF6l/?taken-by=cristipedroche

Zdroj: mymodernmet.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií