Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Speváčka Pink opísala priebeh COVID-19. Bála sa o svojho syna

Americká speváčka potvrdila, že ona aj jej syn sa nakazili koronavírusom. V živom videu na Instagrame opísala, ako chorobu prežívala.

40-ročná americká speváčka Pink v živom videu na Instagrame potvrdila, že sa konečne cíti lepšie, napriek tomu, že stále nie je celkom zdravá. Na koronavírus ochorel aj jej 3-ročný syn Jameson.

„Dúfam, že sme z najhoršieho vonku, ale táto choroba je ako horská dráha. Keď si už myslíte, že vám je dobre, stane sa niečo ďalšie.“

Covid-19 najviac zastihol samotnú speváčku, ktorá už dlhé roky trpí astmou. Jej 3-ročný syn Jameson sa rovnako ako ona cítil veľmi zle. Zvyšok jej rodiny, dcéra Willow a manžel Carey Hart, sú našťastie v poriadku.

Syn mal dlhé obdobie vysoké horúčky

Speváčka si viedla denník, do ktorého si zapisovala priebeh svojej aj synovej choroby. Šokujúce bolo, že 3 týždne od prvých príznakov mal jej syn Jameson stále teplotu nad 38 °C.

„Minulý týždeň som bola na dýchacích prístrojoch. Mám veľmi silnú astmu, mala som ju celý život. Bolo to veľmi, veľmi strašidelné, nebudem klamať.“

Mladší sú v bezpečí

Pink hovorí, že dlhé týždne počúvali správy o tom, že ohrození sú len starší ľudia nad 65 rokov. Na vlastnej koži pocítila, že to nie je pravda.

„Áno, ja mám astmu, ale Jameson má 3 a je úplne zdravé dieťa. Žijeme na vidieku. To najhoršie, čo sa nám tu môže stať je útok peľu alebo útok pumy.“

Pink priznáva, že preplakala mnoho nocí a nikdy v živote sa toľko nemodlila. Bola aj nahnevaná, pretože mala pocit, že jej autority sľubovali, že deti sú v bezpečí. Ona na vlastnej koži pocítila, že to nie je pravda. Nikto nie je v bezpečí.

„Ľudia musia vedieť, že choroba ohrozuje mladých aj starých, zdravých aj chorých, bohatých aj chudobných a my musíme testovať viac, aby sme boli schopní chrániť naše deti, naše rodiny, našich priateľov a našu komunitu,“ napísala Pink na svojom Instagrame v piatok.

Rozhodla sa, že aj ona v tomto boji pomôže. Darovala 500 000 dolárov (462 000 eur) nemocnici vo Filadelfii.

„Ďakujem všetkým zdravotníkom a každému na svete, kto pracuje na tom, aby ochránil našich milovaných. Ste naši hrdinovia. Nasledujúce dva týždne sú kľúčové. Prosím, ostaňte doma. Prosím. Ostaňte. Doma.

Zdroj Dailymail Instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií