fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Speváčka zo SuperStar má koronavírus. Netuší, kde sa nakazila

Rovnako ako mnoho ďalších ľudí aj Madalena Joao (36) žila s tým, že koronavírus sa jej netýka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Brnenská speváčka, ktorú si mnohí z nás pamätajú z prvej série SuperStar, pred niekoľkými dňami zmenila názor, povedala pre Super.cz. Ochorela nielen ona sama, ale aj jej mama. Speváčka povedala, ako u nej choroba prebiehala a ako ju prežíva.

Cestovala autobusom

,,Žijeme striedavo v Prahe a v Brne. Na konci apríla som cestovala autobusom domov a po návrate mi začalo byť zle. Neviem, kde som sa nakazila, možno vo vlaku alebo v autobuse, kde si veľa ľudí pri dlhej ceste dávali dolu rúška. Na to už teraz ale neprídem,” oznámila nám speváčka s tým, že pred 11 dňami začala pociťovať príznaky choroby.

Mala teplotu a bolela ju hlava

,,Po návrate ma začala bolieť hlava a mala som teplotu 38. Myslela som si, že je to chrípka,” zverila sa speváčka, ktorá išla po odporúčaní hygieny na testy. S výsledkami volali už 30. apríla a oznámili jej, že je pozitívny. Od minulého štvrtka si túto správu od lekárov vypočula aj jej matka, s ktorou bola v jednej domácnosti.

Prečítajte si tiež:
Na Slovensku sa otvoria ďalšie obchody. Musia však zaviesť prísne hygienické opatrenia!

Ľahší priebeh choroby

,,Našťastie, sme mali ľahší priebeh choroby. Mali sme teplotu a pociťovali sme únavu, tu máme stále a tiež som stratila chuť a čuch. Necítim ani parfum, keď sa s ním navoniam. Dúfam, že sa to zlepší,” opísala speváčka a dodala, že nemala ani kašeľ a len ju občas trochu šteklí na pľúcach. Na rady lekárov prebiehala liečba ako pri normálnej chrípke. ,,Veľa vitamínov, ovocie, odpočinok a paralen,” povedala Madalena s tým, že teraz bola na druhých testoch a čaká, ako dopadnú.

,,Nemôžem už čítať tie komentáre na sociálnych sieťach. Môže sa to naozaj týkať úplne každého. Aj ja som si hovorila, že už môžem cestovať. Myslím si, že by si mal naozaj každý dávať pozor a dodržiavať všetky rady týkajúce sa hygieny,”  zverila sa Madalena, ktorá dúfa, že sa situácia čoskoro zlepší a bude sa môcť vrátiť do práce. ,,Hrám v Janáčkovom divadle v Brne, už teraz sa teším na novú sezónu, keď sa vrátim do opery Ružový gavalier,” dodala speváčka.

Prečítajte si tiež:
Na Slovensku pribudlo 19 nových prípadov COVID-19. Najviac ich je v tomto okrese

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj super

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií