fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spevák Bystrík prichádza s novou skladbou Nech to trvá!

Máte tip? napíšte nám mailom

Stačí len milovať…

Spevák Bystrík spolu so svojou Bystrík Bandou zverejnili svoj nový singel Nech to trvá, na ktorý sa jeho fanúšikovia už nejakú tú chvíľku tešili. Nakoniec sa dočkali krásneho zamilovaného singlu, ktorý síce zatiaľ nemá klip, len lyrics video, ale hudbou a textom sa to všetko kompenzuje. Spevák touto skladbou fanúšikov očaril a už ho dokonca bolo počuť aj z éteru rádia. Tak nech to trvá a nech to hrá!!!

Skladba vznikala priebežne a má jednoduché, ale veľmi silné posolstvo. „Približne pred rokom som si do telefónu zapisoval úryvky textu, ktoré mi napadli. Nakoniec z toho vznikol klasický príbeh o láske, príbeh muža a ženy. Hlavným motívom je milovať a byť milovaný, pretože to je to najsilnejšie, čo môžeme v živote prežívať,“ hovorí spevák.

Nejde však o „obyčajnú lásku“, či „klasickú tému“. Text pesničky, ktorý napísal Bystrík má hĺbku a posolstvo, ktorým spevák reaguje na dnešnú dobu. Nato, čo je reálne a čo chceme, aby reálnym bolo. Čo si nevšímame, koho zatracujeme a kam investujeme svoj čas. „Vytráca sa z nás láska, cit, a neha,“ hovorí Bystrík. „Ničíme si priateľstvá kvôli rozdielnym názorom. Nemáme čas na rodinu, priateľov. Ak si čas nájdeme, venujeme ho virtuálnemu svetu. Pritom stačí tak málo, aby bol náš svet krajší.“

Návod je pritom veľmi jednoduchý a je na ňom postavený aj refrén novej pesničky. „Stačí len milovať, nič len milovať, chvíľu si venovať, seba si darovať,“ cituje z textu Bystrík.

Prečítajte si tiež:
Nový latino song! Monika Bagárová a Jan Bendig predstavujú elektrizujúcu pieseň plnú exotického Thajska

Novú skladbu „Nech to trvá“ nahral Bystrík v ich štúdiu B3K studio. O mix sa postaral Pavol „Feco“ Fecík zo štúdia 11.11 a mastering mal na starosti Zoli Tóth z Randal Group.

Bystrík sa pre túto pesničku, ako svoj ďalší singel rozhodol z jednoduchého dôvodu: “vždy, keď ju hráme naživo, ľudia na ňu skvele reagujú a máme na ňu fantastické ohlasy. Verím jej.“

K pesničke vzniklo aj lyric video, ktoré si môžete pozrieť tu:

Bystrík – Nech to trvá

“S radosťou vám prinášame náš nový singel Nech to trvá. Veľmi sa teším z tejto pesničky a verím, že rovnako sa budete tešiť aj vy. Ďakujem, že ste pri nás. Tak nech sa dobre počúva, tešte sa, ľúbte sa, lajkujte, sharujte a nezabúdajte, že “stačí len milovať”. Tak nech tento pocit trvá <3 ,” zneli Bystríkove slová na jeho oficiálnej stránke.

Zdroj: TS, youtube.com  facebook.com  bystrik.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií