Spevák a textár Pan Dee stráca slová. Premiéra nového songu!

Spevák a textár Pan Dee stráca slová. Premiéra nového songu!

Rapová scéna je momentálne plná noviniek či už albumov od známych interpretov alebo sa v rape pokúšajú preraziť aj menej známi raperi. Ale predsa sa nájde pár “nováčikov”, ktorí by si zaslúžili, aby o ich hudbe bolo počuť čoraz viac a viac. Presne to sa týka aj umelca, textára PanDee-ho.

PanDee vlastným menom Michal Meliš, pochádza z Považskej Bystrice. Hudbe sa začal venovať od roku 2010, no naplno zahladený sa do toho ponoril pred 2 rokmi. Okrem toho, že si texty píše a tvorí sám,  svoju tvorbu skladá aj pre youtuberov a streamerov a taktiež rôznym hudobníkom. V posledný rok si ale svoju záľubu našiel v umení a začal tvoriť minimálne obrazy, ktoré si môžete pozrieť na jeho osobnom instagrame PanDee93. Jeho začiatočné kresby sú podľa jeho slov ešte nedokonalé a stále sa učí nájsť to správne držanie pera.


Rok 2016 sa naplno venoval svojmu projektu PanDeemia: “Bol to projekt kedy som sa počas ruka pokúsil vypísať všetky negatívne myšlienky a emócie zo mňa preto všetky pesničky sú melancholické!”, Hovorí PanDee. Pozrieť si ich môžete na YouTube kanály Pan Dee. A ako uzavretie celého projektu PanDeemia na záver pripravil videoklip ,Strácam slová.

V tej piesni sa možno nájdu básnici, songwriteri, raperi a všetci kreatívni ľudia. Sú v nej pocity kedy vás opustí múza a ste bezradní. Klip natáčali veľmi šikovní chalani z PB -AND production a točenie videoklipu bolo na Vršatci v Maninskej tiesňave v Kine Mier v Pb a v PB.

Pan Dee – STRÁCAM SLOVA

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*