fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kedy príde spoločný projekt Drake-a a Kanyeho Westa?

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je prekvapivé, že dobrí umelci sa spolu spoja, aby vytvorili niečo hodnotnejšie, kvalitnejšie, ponúkajúc skutočný zážitok pre svojich fanúšikov. Funguje to tak snáď vo všetkých kreatívnych odvetviach a zámorský rap nie je výnimkou.


maxresdefault

Torontský krocan Drake, ktorý pred dvomi týždňami dropol nový album, nám v zaujímavom rozhovore, ktorý trvá viac ako hodinu, načrtol niečo o pozadí tvorby albumu VIEWS, o jeho mega bazéne, vraj väčšom ako ten v Playboy vile a budúcnosti, v ktorej sa rysuje skutočne zaujímavá spolupráca nie len pre jeho najskalnejších.

Najnovšie CD od Aubreyho Grahama, teda Drake-a, je temné, chladné, atmosférické a depresívne. V recenzentoch a rovnako aj v nás zanechal zmiešané pocity a to sa odzrkadlilo na kritických hodnoteniach tohto počinu.

albumik drake

Napriek rôznorodým hodnoteniam sa album ako taký dočkal neskutočného komerčného úspechu, a to je len začiatok, vážení. Drake je značka sama o sebe a tento raper/spevák bývajúci v chladnom Toronte má pre nás podľa jeho vlastných slov toho pripraveného ešte naozaj veľa. Kedy sa ale dočkáme nových vecí?

Leto. Jeho slová jednoznačne načrtli, že v lete sa dočkáme ďalšieho hudobného ohňa a budeme si pohmkávať melódie kvalitných produkcií od najlepších producentov v Amerike.

A čo druhý spomínaný? Kanye West a jeho tohtoročný album The Life of Pablo taktiež zožali gigantický komerčný úspech a široká verejnosť vrátane jeho fanúšikov i neprajníkov sa nevie dočkať, čo tento hudobný blázon prinesie ďalšie.

Prečítajte si tiež:
Jazz a jeho velikáni. Predstavujeme vám najznámejších slovenských jazzových hudobníkov súčasnosti

11113715366_af4fb7e14b_b

Tu už je však samotný rozhovor, ktorý je však vhodný len pre anglicky hovoriacich čitateľov, keďže OVO Sound sa pochopiteľne ešte nerozhodli robiť české či slovenské preklady.

Áno, Drake a Kanye sú susedia.  Trávia spolu veľa času, pracujú spoločne na hudbe a ich mixtape už vonku byť mal. Zatiaľ však nie je. Jediné, čo nám zostáva, je vychutnávať si ich doterajšiu tvorbu vrátane singlu Pop Style, ktorý sa však na albume VIEWS neobjavil vo verzii s featuringom The Throne – čiže Jay-Z a práve vyššie spomínaný Kanye. Tak aj tak nám ukázal, že títo dvaja sú skutočne zohratá dvojica a že ich spoločný projekt by prekopal scénu zdola nahor.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií