fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spomínate si na seriál Čarodejnice? Chystá je jeho reboot. Pozrite si trailer

Máte tip? napíšte nám mailom

Populárny seriál sa vracia v novom šate a s novými hrdinkami.

Seriál Čarodejnice (pôvodný názov Charmed), ktorý mapoval život trojice sestier, ktoré proti zlu v San Franciscu bojovali pomocou svojich čarovných schopností, bol kedysi veľmi populárny a mnohí naň nedajú dopustiť ani po rokoch. Teraz ho čaká reboot, takže na čo sa môžeme tešiť?

Zdroj: Getty Images

V pôvodnom seriáli si hlavné postavy – trojicu sestier Prudence (Prue), Piper a Phoebe Halliwellové – zahrali Shannen Doherty, Holly Marie Combs a Alyssa Milano. Na tieto herečky však v reboote môžeme zabudnúť. Teda aspoň to tak vyzerá.

Zdroj: Getty Images

Čo to vlastne seriálový reboot je?

V seriálovej fikcii reboot (reštartovanie) predstavuje zbavenie sa všetkej kontinuity v seriáli, vytvorenie nových postáv, príbehov i časovej osi. Nový seriál teda nemusí mať s pôvodným dokopy nič spoločné, no v prípade Čarodejníc o takýto drastický krok nepôjde. Nové Čarodejnice by sa mali odohrávať v súčasnosti a rovnako, ako v pôvodných, aj v týchto sa objaví nemálo feministických narážok.

“Tento divoký, zábavný a feministický seriálový reboot sa rovnako ako originál zameriava na tri sestry žijúce v meste, ktoré zisťujú, že sú čarodejnice a majú tak plno práce s tým, ako napraviť množstvo situácií,” prezradili tvorcovia.

Prečítajte si tiež:
Ukladáte svoje potraviny do chladničky správne? TAKTO by to malo vyzerať

 

Nové predstaviteľky trojice sestier a taktiež aj trailer si pozrite na ďalšej strane

Najstaršia sestra

Zdroj: tvline

V pôvodnom seriáli si najstaršiu sestru s menom Prue zahrala Shannen Doherty. V reboote bude najstaršia Macy, ktorej predstaviteľkou je Madeleine Mantock. Macy, rovnako ako Prue, má schopnosť telekinézy. Najstaršie sestry sa odlišujú napríklad tým, že Prue bola založená skôr umelecky, Macy je orientovaná viac vedecky, čo pridáva tejto postave väčší šmrnc.

Prostredná sestra

Zdroj: tvline

V pôvodných Čarodejniciach si rolu prostrednej sestry Piper zahrala herečka Holly Marie Combs. V pripravovaných bude prostrednou sestrou Mel, ktorú stvárni Melonie Diaz. Tak ako Piper, aj Mel, bude mať schopnosť zastaviť čas a zamiluje sa do nej svetlonosič.

Najmladšia sestra

Zdroj: tvline

Najmladšiu sestru menom Pheobe si v pôvodnom seriáli zahrala Alyssa Milano, v novom reboote sa ako najmladšia sestra menom Maggie objaví herečka Sarah Jeffery. Ich magické schopnosti sa však líšia. Zatiaľ čo Pheobe vedela predvídať budúcnosť, Maggie má schopnosť čítať myšlienky.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=loWpbevW9xg

 

 

Zdroj: Óčko, tvline, YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií