fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Influencerka CAMILA COELHO prezradila 3 spôsoby, ako uviazať plážovú šatku

Ženy, zbystrite! Nezmestí sa vám do dovolenkového kufra kopa oblečenia? Stačí jedna šatka a máte postarané. Toto sú spôsoby, ako si uviazať plážovú šatku a byť stále neodolateľná.

Pozná to každá z nás. Musíme sa zbaliť do malého kufra, kde sa okrem oblečenia snažíme napratať aj kozmetiku, pomôcky na mejkap, šaty na pláž a oblečenie do reštaurácie. Zo strachu pred zimou aj niečo dlhšie. Aj takto vyzerá balenie žien na dovolenku. Dnes sa však všetko zmení.

Plážová šatka je totiž naša záchrana. Môžeme si z nej urobiť sukňu aj šaty. A to nie len také hocijaké. Čo tak obtiahnutá sukňa s vysokým pásom? Alebo šik šaty, v ktorých vyniknú vaše nohy? To všetko v jednom videu pre vás pripravila Camila Coelho.

Camila Coelho je americko-brazílska podnikateľka, influencerka, youtuberka, módna a mejkap blogerka. Na Instagrame ju aktuálne sleduje vyše 8 miliónov ľudí a jej Facebook odoberajú takmer 3 milióny fanúšikov. To z nej robí ženu, ktorá má čo do tejto tematiky povedať.

Ak chcete využiť spôsoby, ako si uviazať plážovú šatku, ktoré vám poradia influencerka Camila Coelho, pokojne si naplánujte napríklad last minute dovolenku. Aj tá má svoje výhody. To, kedy sa oplatí dovolenkovať cez cestovku, sa dozviete v článku.

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií