fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spotify FREE šokuje! O čo prídeš v bezplatnej verzii?

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbená streamovacia služba prichádza s radikálnou zmenou v programe FREE.

Spotify aktuálne ponúka viacero možností, resp. balíčkov, ktoré možno zakúpiť. Najzákladnejším je ten zadarmo. Ak si zaplatíš štandard (Premium), budeš môcť preskakovať skladby, počúvať vo vysokej kvalite a bez reklám. No a potom tu máme ešte rodinný balíček – ten sa líši od štandardného iba cenou a tým, že je dostupný pre ľudí s rovnakou adresou pobytu.

spotify

Najnovšie informácie poukazujú na novinku, ktorú sa chystá táto služba zaviesť. Po novom by vraj nemali byť dostupné nové albumy a skladby používateľom využívajúcich službu Spotify FREE. V praxi to znamená, že si budeš musieť jednoducho zaplatiť za Spotify Premium, ak chceš počuť najnovšie songy.

Tvorcovia aplikácie zrejme o tom už diskutujú, nakoľko v minulosti nastal konflikt populárnych interpretov, ktorí odmietli odoslať svoje nové albumy a skladby do tejto služby pre bežných “neplatiacich” používateľov. Ide napríklad o Adele či Taylor Swift.

Švédsky zelenáč ešte nezverejnil dátum začiatku konca nových skladieb ani krajiny, v ktorých bude toto obmedzenie aktívne. Pokiaľ by sa tak stalo, určite by ani slovenskí používatelia neobišli “v dobrom”.

Prečítajte si tiež:
Sarah túži byť Disney princeznou a minula na to už viac než 11-tisíc eur! Za to, čo robí, ju možno budeš zbožňovať!

Zdroj: cultofmac.commojiphone.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií