fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priznanie neverného manžela: Užil si sex s vlastnou nevestou, ktorá ostala tehotná!

Máte tip? napíšte nám mailom

Strávil som jednu noc s manželkou môjho syna. O niekoľko týždňov na to nám oznámili, že je tehotná. 

„Mám 46 rokov a moja bývalá manželka má 45. Máme spolu 19 ročnú dcéru a syna, ktorý má 26 rokov. Ten sa minulý rok zosobášil so svojou dlhoročnou priateľkou. Pamätám si, že keď ju prvýkrát priviedol domov, ostal som unesený. Má 23 rokov a je úžasne krásna. Hneď sme ju uvítali v našej rodine,”  týmito slovami začína rozprávanie muž, ktorý svoj príbeh uverejnil na internete.

Jeho nevesta a syn žijú s nimi v jednom dome. Manželka tohto muža dokonca pomohla svojej neveste nájsť si prácu v supermarkete, kde aj ona dlhé roky pracuje.

„Všetci sme pred pár mesiacmi šli na svadbu môjho synovca. Na svadbu sme kvôli vzdialenosti museli vyraziť skôr, a tak už v piatok večer sme sa ubytovali v hoteli. Po večeri sme mali chuť na drink. Neskôr ale manželka so synom išli do hotelovej izby a dole v bare som ostal už iba ja a synova manželka, pokračuje muž. 

Rozprávajúci ďalej vraví, že po niekoľkých drinkoch išli spolu pred hotel na cigaretu. „Chceli sme si zapáliť, no bola zima, a tak sme si išli sadnúť do auta. Neviem prečo, ale naklonil som sa, dal jej bozk na krk a ona pobozkala moje pery. Mali sme vypité a nevedeli sme sa ovládnuť. Nakoniec sme mali sex na zadnom sedadle.”

Zdroj: nypost.com

Dohodli sa, že sa to už nebude opakovať a zostane to navždy tajomstvom. „Miluje môjho syna a ja som nechcel nikomu ublížiť,”  dodal.

Prečítajte si tiež:
25 faktov o Evs Lok! Toto ste o nej nevedeli

„Som tehotná!”

Od tejto udalosti uplynul určitý čas a aj keď za cenu pretvarovania sa, všetko doma fungovalo ako predtým. Na spoločnom obede však syn svojim rodičom s úsmevom na perách oznámil, že jeho manželka je tehotná a čakajú dieťa. „Vtedy som ostal ako zamrazený,” pokračuje príbeh. „Ihneď som s ňou hovoril a priznala, že existuje šanca, že to dieťa bude moje. Vtedy som jej povedal, že chcem byť s ňou a opustím svoju manželku, no ona to odmietla. Nevie, čo chce. Nasledujúci deň som o všetkom svojej žene povedal a odišiel z domu.”

Tento príbeh je uverejnený na potráli The Sun v rubrike DEAR DEIDRE. Deidre Sanders je britská redaktorka The Sun, ktorá radí čitateľom v rôznych životných situáciach. Život je niekedy ozaj nevyspytateľný.

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií