fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ: Simona pracuje ako luxusná spoločníčka už niekoľko rokov!

Simona pracuje ako luxusná spoločníčka 7 rokov v jednej z TOP agentúr na svete. Narodila sa na Slovensku a momentálne žije vo Viedni. Prácu by nemenila. Exkluzívne nám poskytla rozhovor. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako sa bežná žena stane luxusnou spoločníčkou?

Bežná žena sa luxusnou spoločníčkou určite nestane. Po pravde, skoro všetky dievčatá majú vysokú školu. A perfektne ovládajú aspoň dva jazyky. Napríklad jedna kamoška vie na veľmi dobrej úrovni po mandarínsky. Ja na veľmi dobrej úrovni ovládam taliančinu, angličtinu a ruštinu. Ale nemám problém ani so španielčinou alebo nemčinou. Čiže určite sa hocijaká pekná žena nestane luxusnou spoločníčkou len preto, že je pekná. Ak je múdra, inteligentná, vie vystupovať a podobne, tak sa ňou stať môže. Nie je to však práca pre každého. Niektoré baby to zdajú hneď. Iné po pol roku.

Prečo to niektoré nevydržia?

Táto práca zahŕňa kopec cestovania. Častokrát sa mi stalo, že som letela z jedného stretnutia z Milána do New Yorku na dva dni, kde som sprevádzala klienta na služobnej ceste. Musela som s ním absolvovať konferenciu, vrátane večere s dôležitými business partnermi. Vkuse som teda bola 40 hodín na nohách a musela som vyzerať sviežo, usmievať sa a byť milá. Úlohou je byť totiž dokonalou partnerkou. Ľudia si myslia, že robíme luxusné prostitútky, ale vôbec to nie je o tom. Často máme úplne inú úlohu.

Vkuse som teda bola 40 hodín na nohách a musela som vyzerať sviežo, usmievať sa a byť milá. Úlohou je byť dokonalou partnerkou. Ľudia si myslia, že robíme luxusné prostitútky, ale vôbec to nie je o tom.

Aká je tvoja hlavná úloha?

V podstate robiť spoločnosť na rôznych pracovných stretnutiach, formálnych večeroch, plesoch, večierkoch na hocijakých miestach. Myslím naozaj rôznych. Ide o extrémne bohatých ľudí, s ktorými sa stretávam. To znamená, že často sú to rôzne jachty ale aj zámky, kaštiele, hotely alebo neznáme miesta ďaleko od civilizácie.

luxusna spolocnicka
pixabay.com

Kde napríklad?

Fu, tak, toho je dosť. Asi také top sú jedna chata na Sibíri, odľahlé miesta v Rusku, súkromné ostrovy v Karibiku. A čo je zaujímavé, že aj odľahlé miesta na Slovensku či v Česku. Mnohí ani len netušia, že niečo také existuje.

Prečítajte si tiež:
ŠOK! Muž si tajne fotil ľudí v metre a porovnával ich výzor s fotkami na sociálnych sieťach. Tomu nebudete veriť!

Všetci si predstavujeme maximálny luxus, čo to znamená v tvojom prípade?

Áno, je to maximálny luxus a možno aj taký, aký si neviete predstaviť. Tiež niekedy pozerám, že to hádam ani nie je možné. Zlaté kľučky na kajutách. Samozrejme, častokrát letím súkromným lietadlom alebo idem na miesto stretnutia helikoptérou. To, že príde pre mňa šofér je skoro štandard. Klasické lety absolvujem prvou triedou alebo business triedou.

Zlaté kľučky na kajutách. Samozrejme, častokrát letím súkromným lietadlom alebo idem na miesto stretnutia helikoptérou.

Čo vyžaduje práca luxusnej spoločníčky?

Vyžaduje správanie na naozaj vysokej úrovni. Napríklad treba vedieť zásady stolovania pri niekoľko chodovej večeri alebo aj to, že s bielym vínom sa zásadne netočí. Ďalej mať určité herecké schopnosti (smiech). Pretože  niekedy hrám aj manželku, asistentku a podobne.

Aký máš najšialenejší zážitok?

V Shanghai sme boli na bazéne asi štyri baby, dve Rusky, jedna Češka a ja. Našou úlohou bolo tváriť sa, že tam bývame. Bol to luxusný komplex apartmánov na predaj. A keď tam chodili potencionálni zákazníci prezrieť si nehnuteľnosť, tak sme sa opaľovali na bazéne. Priamo z vestibulu bol výhľad na bazén. Čiže všetci nás videli. Zvyšovali si tak renomé a pravdepodobnosť predaja.

Prečo si sa stala luxusnou spoločníčkou?

Určite si všetci myslia, že je to len kvôli peniazom, ale nie je to tak. Skúšala som rôzne práce. Ale nikde som nenašla to, čo som chcela. Milujem cestovanie. Tak som chcela cestovať. Jednu prácu som mala ako delegátka. Ale to ma nebavilo. Potom som skúšala pracovať v banke. Ale tam som robila od 8:00 do 20:00 a nemala žiaden voľný čas. Toto je pre mňa životný štýl. Robím si čo chcem a kedy chcem. Minulý rok som bola sama na Miami dva mesiace. A áno, užívam si ten pocit, keď nie som na nikom závislá. V podstate pochádzam z dobrej rodiny. Ak narážate na to, či som okúsila chudobu, tak vôbec. Otec je podnikateľ, vždy sme si žili nad pomery.

Prečítajte si tiež:
Babička s fénom je postrachom cestných pirátov: Takto geniálne vyriešila problém, s ktorým si nevedeli rady ani muži zákona

Čo na to tvoja rodina?

Samozrejme nevedia presne čo robím. Hovorím im, že som delegátka pre súkromné výlety.

Opíš, ako prebieha stretnutie…

Väčšinou od sprostredkovateľa dostanem ponuku. Tá zahŕňa informácie o tom, kam treba ísť a aký je účel stretnutia. Dávnejšie to bolo aj tak, že som si sama sledovala ponuky priamo na stránke a prihlasovala som sa. Teraz to je už opačne.

Aké informácie zahŕňa ponuka?

Hlavné je, či ide len o niekoľko hodinové stretnutie, celý deň, víkend alebo týždeň. Niekedy sú ponuky aj na mesiac. Ale tie neabsolvujem.

Potom, samozrejme, koľko peňazí ponúkajú, miesto stretnutia a čo to vyžaduje. Áno, zahŕňa to aj samozrejme informáciu, či bude intímnejšie stretnutie alebo nie. Či budem len hore bez a podobne.

Čo sa deje následne ak ponuku prijmeš?

Dostanem bližšie informácie. Presný čas odletu, príletu. Samozrejme väčšina stretnutí si vyžaduje dress code, ktorý má klient vyšpecifikovaný. Čiže si zabezpečím oblečenie hneď po prílete. Zväčša ide o spoločenské oblečenie, ktoré vyjde aj na 1500 eur. Dopredu som informovaná, čo budem robiť.

S kým všetkým sa stretávaš?

Tak, ako som spomínala, sú to rôzni klienti. Magnáti, podnikatelia ale aj členovia kráľovských rodín, politici, herci, speváci, naozaj hocikto.

Poznáš aj nejaké Slovenky, ktoré toto robia?

Je ich dosť. Niekedy sa na tom smejeme, že keby sa zverejnili ich mená, mali by po insta- sláve.

Ako to myslíš?

Že sa tvária, aký majú super život, chodia si po najdrahších monackých hoteloch, kde noc stojí niekoľko tisíc eur, a nikomu to nepríde divné, ako môže 25-ročná baba mať na taký hotel. 

Koľko priemerne zarobíš?

Sú to päť ciferné čísla.

Ako dlho to plánuješ robiť?

Dovtedy, kým nenájdem toho pravého (smiech). 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií