fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Správa od herca zo sitkomu Priatelia: Bude „Friends Reunion“?

Máte tip? napíšte nám mailom

Fanúšikovia sitkomu Priatelia sú po príspevku Matthewa Perryho alias Chandlera v napätí. Na svojom Twitteri uverejnil krátky a nejasný príspevok: „Prichádza veľká novina“. Milióny ľudí sa snažia z Perryho vytiahnuť viac informácií. Mnohí špekulujú o „Friends Reunion“, o ktorom v decembri prehovorila aj Jennifer Anistonová alias Rachel. Ďalší špekulujú, že Perry si založil účet na Instagrame.

Matthew Perry dostal fanúšikov populárneho sitkomu Priatelia do vytrženia. Tesne pred treťou hodinou nášho času na svojom twitterovom účte uverejnil veľmi neurčitú správu. „Prichádza veľká novina,“ odkázal Perry alias Chandler na svojom učte. Nič viac k tejto správe nedodal, fanúšikov sitkomu drží v netrpezlivom očakávaní. Tí sa domnievajú, že Perry naráža na špeciál seriálu, takzvaný „Friends Reunion“.

O „Friends Reunion“ sa hovorí už dlho

O opätovnom stretnutí hereckého obsadenia sitkomu pred kamerami sa hovorí už od konca minulého roku. Zmienila sa o tom aj Perryho kolegyňa Jennifer Anistonová, ktorá si v sitkome zahrala postavu Rachel. „Podľa nemenovaných zdrojov je herecké obsadenie ochotné účinkovať v podobnom špeciáli,“ uverejnila webstránka The Hollywood Reporter. Podľa vtedajších informácii v špeciálnej epizóde vystúpia všetci hlavní herci zo sitkomu. To, či vôbec nejaký „extra“ diel vyjde, ešte nie je oficiálne potvrdené.

Prečítajte si tiež:
Slovensko eviduje 2500 žiadostí o repatriáciu, vyskúša aj charterový let

Správa od herca zo sitkomu Priatelia: Bude „Friends Reunion“?

Možnosťou je aj Instagram

Iní na základe Perryho tajomnej správy špekulujú o tom, či si herec založil Instagram. „Je to účet na Instagrame? Prosím, povedz áno,“ znie jeden z komentárov na sociálnej sieti. Nedávno na túto platformu pribudla aj spomínaná Anistonová, ktorá svojím instagramových účtom vyvolala šialenstvo naprieč rôznymi sociálnymi sieťami a internetom. Na prvej uverejnenej fotografie bolo hlavné obsadenie Priateľov, čím spôsobila ešte väčší ošiaľ. Na základe tohto záberu sa opäť objavili hypotézy o „Friends Reunion“.

https://www.instagram.com/p/B3o8vWDhlOh/?utm_source=ig_web_copy_link

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií