fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spravte si originálny a jednoduchý účes iba za 6 minút!

Máte tip? napíšte nám mailom

Chystáte sa rande alebo na spoločenskú akciu medzi ľudí a chcete vyzerať neodolateľne. Šaty máte, lodičky a kabelku tiež, bohužiaľ, stále neviete, čo s vašimi vlasmi?

Netrápte sa, poradíme vám, ako si môžete spraviť krásny a jednoduchý účes sama.

Postup:
1. Prvým krokom k tomuto perfektnému účesu je natupírovanie si vlasov, aby ste dosiahli väčší objem. Poriadne si nazbierajte vlasy a zalakujte tužidlom v spreji. Tento postup skúste aplikovať na celú vrchnú časť hlavy.

2. Po zalakovaní vlasov si opatrne rozdeľte prednú časť vlasov (stačí trochu vlasov, aby ste spravili menší cop) a zopnite ju do gumičky.

3. Hneď ako to urobíte, si zoberte ďalšiu časť vlasov v rovnakom pomere a taktiež ju zopnite gumičkou. Vytvoria sa vám tak dva copi vedľa seba s tým, že zvyšné vlasy ostávajú zatiaľ rozpustené.

1

4. Vlasy z prvého copu rozdeľte na dve časti (hore a dole) a do stredu nich preložte vlasy z druhého copu, ktoré zatiaľ upevnite sponkou. Rozdelené vlasy teraz spojte a upevníte s ďalšími vlasmi gumičkou, aby ste vytvorili ďalší copík.

Prečítajte si tiež:
Zo slovenských ciest: Maďarka letela diaľnicou 190km/h. Jej výhovorka naozaj stojí za to

2

3

5. Vznikol vám ďalší cop, pričom jedného ste sa zbavili, pretože ste ho spojili. Teraz opätovne opakujte celý postup. Vráťte sa k zopnutým vlasom sponkou, ktoré rozdelíte na dve časti a cez ne prevlečiete vlasy z nového copu. Pre uchytenie, tieto vlasy opätovne spojte sponkou.

5

6

6. Celý postup opakujte až kým neprídete na koniec vlasov, pretože keď už budete mať všetky vlasy zopnuté, celý postup sa trochu zmení.

7

7. Vlasy si zopnete gumičkou a v strede copu si spravíte malú medzeru, cez ktorú presuniete visiacu časť vlasov. Celý tento postup opakujete až do konca, pokiaľ vás vlasy pustia.

11

8. Pevne veríme, že ste už na konci a všetky vlasy máte zapletené a zopnuté gumičkou. Ďalším krokom je „vyťahovanie“ vlasov z gumičiek tak, aby ste dosiahli väčší objem. Vlasy vyťahujte z vrchnej i spodnej časti a aj z vysiaceho copu.

9

9. Následne už len spodnú časť vlasov ohnite a sponkami spravte druhý rad nášho pekného zlepenca, ktorý ešte zalakujte. Tak čo vy na to?

Prečítajte si tiež:
Malý Archie je hviezda vianočného priania. Prečo kráľovská rodina nalieha, aby sa pár na Vianoce vrátil?

Pre jednoduchšie pochopenie si pozrite nasledujúce video.

Zdroj, foto: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií