fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stále si nie si istá, či preňho znamenáš to, čo on pre teba? Týchto päť znamení ho prezradí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie každý z nás dokáže vyjadriť svoje pocity explicitne a otvorene o nich rozprávať. Čoraz viac ľudí, najmä mužov, má problém otvorene hovoriť o tom, čo cítia. Na jednej strane je to možno strachom z toho, že by im mohlo byť ublížené, na druhej to jednoducho pre mnohých ľudí nie je prirodzené. Neznamená to však, že nezistíš, či tvojmu partnerovi na tebe záleží alebo nie. Stačí, ak si začneš všímať maličkosti.

1. Prekvapí ťa nečakaným darčekom

Nemusíš mať narodeniny ani meniny na to, aby si dostala darček od svojho priateľa. Niekedy ti možno kúpi darček len preto, aby ťa potešil a ukázal ti, že na teba myslí. Možno si často prekvapená, ako pozorne ťa tvoj partner počúva a presne vie, po čom túžiš a čo by si si priala. Aj to znamená, že mu na tebe záleží a znamenáš preňho veľa.

2. Spraví pre teba niečo príjemné a milé

Pomôže ti s upratovaním, navarí večeru, pôjde na nákup, alebo dokonca ožehlí, keď vidí, že ti tvoje povinnosti prerastajú cez hlavu? Gratulujem! Vyhrala si skvelého partnera, ktorému na tebe záleží a znamenáš preňho naozaj viac, ako si vôbec sama myslíš.

Prečítajte si tiež:
Bullet journal, nový trend v organizovaní času a povinností

3. Trávi s tebou čas, aj keď sa mu to možno práve nehodí

Každý z nás má občas chvíľku, kedy potrebuje stráviť čas osamote, alebo má toho jednoducho veľa. Ak však vidí, že potrebuješ jeho spoločnosť a obetuje všetky svoje povinnosti, len aby bol pri tebe, je to jasné. Poriadne mu na tebe záleží .

4. Dotýka sa ťa

Pre niektorých ľudí nie sú dotyky príjemné, ani prirodzené. Ak však tvoj partner vie, ako je to pre teba dôležité, tak vyjde kvôli tebe zo svojej komfortnej zóny, aby si sa cítila ty dobre a dôležito.

5. Povie ti to

Možno nie priamo, ale povie. Napríklad, ak ti popraje pekný deň, opýta sa ťa, ako si sa mala a počúva, ako sa celé hodiny sťažuješ na prácu, aj keď má svojich problémov až až.

Zdroj: www. elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií