fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stalker, maniak alebo vrah? Zisti, čo o tebe prezradí tvoje znamenie

Máte tip? napíšte nám mailom

Tvoje znamenie ti teraz povie o tvojom temnom “ja”

V každom z nás sa ukrýva tajomné a zvrátené “ja”, ktoré ale nezvykneme vypúšťať.  Vlastne o tomto ja možno ani netušíš. Ak ale chceš zistiť, aké je to tvoje, tak neváhaj, pokračuj v čítaní a nájdi svoje znamenie.

Baran (21.3. – 20.4.)

Si fixovaný na smrť a neustále o nej premýšľaš. Napríklad cestou do školy či práce sa nebrániš myslienkam, aké by to bolo, keby si nezastavil na prechode pre chodcov a vbehol pod kolesá kamiónu. Ako domáce zvieratko by si rád bral havrana a zrejme je tvojim obľúbeným spisovateľom Edgar Alan Poe.

Býk (21.4. – 21.5.)

Si rodený stalker. Prehliadaním Facebooku a Instagramu dokážeš stráviť hodiny. Nestále máš pod dohľadom profily svojich bývalých, ich súčasných či ľudí zo škôlky či základky. Pokiaľ sa tvoj vysnívaný človek objaví na fotke s niekým atraktívnym, preskúmaš jeho profily skrz na skrz. A vlastne je i možné, že sa objavíš na rovnakom koncerte ako dotyčný… samozrejme NÁHODOU!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vynikáš tým, že si perfektný klamár. Ale nečudo, učením sa každý stáva majstrom a ty klameš takmer stále a to každému a vo všetkom. Častokrát len tak, zo srandy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Si obsedantný a akonáhle s niekym začneš randiť, hneď sa ním staneš posadnutý. Si ten typ človeka, ktorý by kvôli nevere dokázal chladnokrvne vraždiť.

Prečítajte si tiež:
Panda predstierala tehotenstvo. Dôvod, prečo tak robila, vás dostane

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Rád a často si predstavuješ vlastný pohreb. Fantazíruješ o tom, koľko ľudí by na poslednú rozlúčku s tebou prišlo, kto by najviac plakal a kto najviac trpel. Tieto zvrátené predstavy ti dodávajú pocit dôležitosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mávaš bizarné sexuálne predstavy a hoc sa tváriš ako anjelik, máš poriadne zvrátenú myseľ a snívaš a predstavuješ si, ako sa zúčastňuješ tých najčudnejších a najzvláštnejších sexuálnych praktikách.

Pokračovanie na ďalšej strane

Tvoje znamenie ti teraz povie o tvojom temnom “ja”

V každom z nás sa ukrýva tajomné a zvrátené “ja”, ktoré ale nezvykneme vypúšťať. Vlastne o tomto ja možno ani netušíš. Ak ale chceš zistiť, aké je to tvoje, tak neváhaj, pokračuj v čítaní a nájdi svoje znamenie.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Si pomyselný sériový vrah alebo máš k nemu minimálne blízko a je šanca, že by si ťa s ním splietla i kriminálka, keby sa im do rúk dostal tvoj notebook a prezreli si, čo za nechutnosti vyhľadávaš.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Máš zvrátenú myseľ. Keď držíš v rukách rozkošné mačiatko v hlave máš predstavy, aké skvelé by bolo ho rozpučil alebo ak prechádzaš po chodníku okolo dieťaťa, preblesne ti mysľou, aké jednoduché a krásne by bolo zhodiť ho pod kolesá prichádzajúceho nákladiaku. Reálne si však neškodný a nič z týchto zvrátenosti by si nespravil.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Posteľ ako z Transformers ti v prípade zemetrasenia zachráni život

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

Si bezcitný. Povedať i vlastnému bratovi o tom, že tvoju matku niekto hodiny znásilňoval a následne hodil do sudu s kyselinou, by s tebou nič nespravilo. Vlastne si tak trochu sociopat.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Túžiš vyvraždiť rodinu i priateľov. Minimálne vo svojej mysli. Často si predstavuješ, koho by si akým spôsobom zavraždil a najmä ako by si sa vyhol väzeniu.

Vodnár (21. 1. – 20. 2.)

Rozmýšľaš o smrti blízkych, resp. často rozmýšľaš o tom, čo by si vravel a ako by si sa zachoval, keby k tomu došlo. Aj keď nikto z tvojho okolia nie je vážne chorý a v ohrození života, chceš byť pripravený.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rád si predstavuješ apokalypsu a často rozmýšľaš i nad zombíkmi či tajomnou nákazou, ktorá zničí ľudstvo. Vo svojich predstavách si často tým superhrdinom, ktorý so všetkou tou pliagou úspešne bojuje.

Zdroj: koule.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií