Stalker, maniak alebo vrah? Zisti, čo o tebe prezradí tvoje znamenie

Stalker, maniak alebo vrah? Zisti, čo o tebe prezradí tvoje znamenie

reklama

Tvoje znamenie ti teraz povie o tvojom temnom “ja”

V každom z nás sa ukrýva tajomné a zvrátené “ja”, ktoré ale nezvykneme vypúšťať.  Vlastne o tomto ja možno ani netušíš. Ak ale chceš zistiť, aké je to tvoje, tak neváhaj, pokračuj v čítaní a nájdi svoje znamenie.

Baran (21.3. – 20.4.)

Si fixovaný na smrť a neustále o nej premýšľaš. Napríklad cestou do školy či práce sa nebrániš myslienkam, aké by to bolo, keby si nezastavil na prechode pre chodcov a vbehol pod kolesá kamiónu. Ako domáce zvieratko by si rád bral havrana a zrejme je tvojim obľúbeným spisovateľom Edgar Alan Poe.

reklama

Býk (21.4. – 21.5.)

Si rodený stalker. Prehliadaním Facebooku a Instagramu dokážeš stráviť hodiny. Nestále máš pod dohľadom profily svojich bývalých, ich súčasných či ľudí zo škôlky či základky. Pokiaľ sa tvoj vysnívaný človek objaví na fotke s niekým atraktívnym, preskúmaš jeho profily skrz na skrz. A vlastne je i možné, že sa objavíš na rovnakom koncerte ako dotyčný… samozrejme NÁHODOU!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vynikáš tým, že si perfektný klamár. Ale nečudo, učením sa každý stáva majstrom a ty klameš takmer stále a to každému a vo všetkom. Častokrát len tak, zo srandy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Si obsedantný a akonáhle s niekym začneš randiť, hneď sa ním staneš posadnutý. Si ten typ človeka, ktorý by kvôli nevere dokázal chladnokrvne vraždiť.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Rád a často si predstavuješ vlastný pohreb. Fantazíruješ o tom, koľko ľudí by na poslednú rozlúčku s tebou prišlo, kto by najviac plakal a kto najviac trpel. Tieto zvrátené predstavy ti dodávajú pocit dôležitosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mávaš bizarné sexuálne predstavy a hoc sa tváriš ako anjelik, máš poriadne zvrátenú myseľ a snívaš a predstavuješ si, ako sa zúčastňuješ tých najčudnejších a najzvláštnejších sexuálnych praktikách.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  NASA šokuje: tvoje znamenie je iné, než si možno myslíš!

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.