Stalker, maniak alebo vrah? Zisti, čo o tebe prezradí tvoje znamenie

Stalker, maniak alebo vrah? Zisti, čo o tebe prezradí tvoje znamenie

Tvoje znamenie ti teraz povie o tvojom temnom “ja”

V každom z nás sa ukrýva tajomné a zvrátené “ja”, ktoré ale nezvykneme vypúšťať.  Vlastne o tomto ja možno ani netušíš. Ak ale chceš zistiť, aké je to tvoje, tak neváhaj, pokračuj v čítaní a nájdi svoje znamenie.


Baran (21.3. – 20.4.)

Si fixovaný na smrť a neustále o nej premýšľaš. Napríklad cestou do školy či práce sa nebrániš myslienkam, aké by to bolo, keby si nezastavil na prechode pre chodcov a vbehol pod kolesá kamiónu. Ako domáce zvieratko by si rád bral havrana a zrejme je tvojim obľúbeným spisovateľom Edgar Alan Poe.

Býk (21.4. – 21.5.)

Si rodený stalker. Prehliadaním Facebooku a Instagramu dokážeš stráviť hodiny. Nestále máš pod dohľadom profily svojich bývalých, ich súčasných či ľudí zo škôlky či základky. Pokiaľ sa tvoj vysnívaný človek objaví na fotke s niekým atraktívnym, preskúmaš jeho profily skrz na skrz. A vlastne je i možné, že sa objavíš na rovnakom koncerte ako dotyčný… samozrejme NÁHODOU!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vynikáš tým, že si perfektný klamár. Ale nečudo, učením sa každý stáva majstrom a ty klameš takmer stále a to každému a vo všetkom. Častokrát len tak, zo srandy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Si obsedantný a akonáhle s niekym začneš randiť, hneď sa ním staneš posadnutý. Si ten typ človeka, ktorý by kvôli nevere dokázal chladnokrvne vraždiť.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Rád a často si predstavuješ vlastný pohreb. Fantazíruješ o tom, koľko ľudí by na poslednú rozlúčku s tebou prišlo, kto by najviac plakal a kto najviac trpel. Tieto zvrátené predstavy ti dodávajú pocit dôležitosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mávaš bizarné sexuálne predstavy a hoc sa tváriš ako anjelik, máš poriadne zvrátenú myseľ a snívaš a predstavuješ si, ako sa zúčastňuješ tých najčudnejších a najzvláštnejších sexuálnych praktikách.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  NASA šokuje: tvoje znamenie je iné, než si možno myslíš!

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*