fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stane sa Elsa z Ľadového kráľovstva v druhom dieli lesbičkou?

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáte známu rodinnú komédiu Frozen alebo po slovensky Ľadové kráľovstvo? Už od roku 2013 sa táto rozprávka stala hitom a získala si srdcia mnohých detí na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Hlavnými hrdinkami sú dve sestry Elsa a Anna, ktoré prídu o svojich kráľovských rodičov. Po dovŕšení dospelosti sa má Elsa, staršia zo sestier, stať kráľovnou Arendelle. V deň korunovácie sa však stane niečo nečakané, niečo, o čom nevedel nikto… Elsa má čarovné schopnosti a premení krajinu na ľadové kráľovstvo. Následne uteká do hôr, kde ju ide hľadať nebojácna Anna. Tá na svojej ceste spozná svoju lásku Kristoffa, mýtických trollov a vtipného snehuliaka Olafa. Samozrejme, ako každá rozprávka aj táto má šťastný koniec, a v samom závere sa všetko vyrieši.

V posledných dňoch zahltili informácie o pokračovaní tejto animovanej rozprávky celý internet. Spoločnosť LGBT lobby tlačí na spoločnosť Disney, aby v 2. časti tejto obľúbenej detskej rozprávky spravili z hlavnej hrdinky kráľovnej Elsy lesbičku.

Americká homosexuálna lobby pod názvom GLAAD podporuje tento návrh a apeluje na to, že v roku 2015 nevykreslila spoločnosť Disney žiadnu zo svojich princezien ako lesbu.

Prečítajte si tiež:
Dnes je MDŽ! Viete, ako tento sviatok vlastne vznikol?

Naopak mnohým ľuďom sa tento nápad nepáči. Aj preto prebieha v súčasnosti petícia za to, aby sa kráľovná Elsa, ktorá je hrdinkou pre mnohé dievčatá na svete, nestala nástrojom presadzovaní LGBT agendy. Podpísať ju môžete na tomto odkaze.

Pokračovanie tejto rozprávky je naplánované na rok 2018. Takže, kto vie, ako sa s týmto produkcia Disney popasuje.

Prezraďte nám, aký je váš názor. Ste za to, aby bola hlavná hrdinka Elsa v pokračovaní rozprávky lesbičkou? Áno alebo nie?

Foto: www.youtube.com
Zdroj: www.citizengo.org

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií