fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Starenka je hviezdou internetu kvôli tomu, ako si užíva svoj život. Máš sa od nej čo učiť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Starenka, ktorá si vraví Baddie Winkle inšpiruje.

S babičkou, o ktorej je dnešný článok si sa už pravdepodobne stretol na Instagrame, Facebooku či YouTube. Reč je o starenke, ktorá si vraví Baddie Winkle a pri pohľade na jej profil budeš mať dojem, že si sa dostal do paralelného vesmíru.

1

Možno sa pýtaš ako Baddie Winkle vznikla. Celé to začalo tým, že ju vnučka obliekla do svojho oblečenia a odfotila. Snímku následne zdieľala na Instagrame a tam sa starenka stala okamžite hitom. Babička sa tak rozhodla, že si založí vlastný profil, kde pridáva najrôznejšie a najuteletejšie zábery, aké si len vieš predstaviť.

2

V priebehu približne dvoch rokov sa z babičky stala skutočná celebrita a je akousi kráľovnou Instagramu, kde ju sleduje bezmála 3 milióny ľudí, vrátane rôznych hviezd, ktoré ak ju žiadajú o spoločné selfies.

3

Baddie Winkle však nemala vždy jednoduchý a ľahký život. Narodila sa v roku 1929 a vyrastala v chudobe. Silným úderom pod pás bola pre ňu aj smrť jej syna, ktorá ňou veľmi otriasla. V tom čase stále plakala a nevedela, ako sa s tým vyrovnať. No našťastie jej vnučka vďaka svojmu oblečeniu zmenila život. Vtedy všetko nabralo nečakaný spád a starenka chytala druhý dych.

Prečítajte si tiež:
Srbská zlatníčka sa pri tvorbe prsteňov inšpiruje známymi metropolami!

4

Sama o sebe tvrdí, že vždy bola rebelkou, šla proti prúdu a robila veci po svojom. Taktiež sa vždy držala módnych trendov a tým šla s dobou.

5

„Necítim sa staro a ani ako stará nerozmýšľam,“ povedala v jednom zo svojich videí. „Chcela by som byť aspoň trocha inšpiráciou pre ostatných ľudí v mojom veku. Stárnutím život nekončí. Musíme si ho užívať plnými dúškami až do posledného výdychu!“ prezradila.

6

Baddie Winkle je rozhodne najviac cool babička na svete! Bral by si takú tiež?

 

 

Zdroj: extra.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií