Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Starší motocyklista si zo zrážky s nákladným autom v Bardejove odniesol ťažké zranenia

Vodič motocykla nerešpektoval svetelné dopravné značenie, informuje polícia.

14.7.2023 (SITA.sk) – Pri dopravnej nehode nákladného auta a motocykla utrpel 73-ročný motorkár ťažké zranenie. Dopravná nehoda sa stala dnes ráno na križovatke ulíc L. Štúra a Duklianskej v Bardejove. O udalosti informuje na sociálnej sieti prešovská krajská polícia.

Vodič motocykla z okresu Bardejov nerešpektoval svetelné dopravné značenie a pri odbočovaní z Duklianskej ulice na Ulicu Ľ. Štúra nedal prednosť protiidúcemu nákladnému autu, ktoré viedol 60-ročný muž z okresu Bardejov.

Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna. Nehodu vyšetruje Okresný dopravný inšpektorát v Bardejove,“ uvádza záverom polícia, ktorá vyzýva motocyklistov na dodržiavanie pravidiel v cestnej premávke, nepodceňovanie rizík rýchlej jazdy a nepreceňovaní svojich schopností.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Nákladné auto, Zranenie
Zdroj: SITA.sk – Starší motocyklista si zo zrážky s nákladným autom v Bardejove odniesol ťažké zranenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií