fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste brunetka, blondínka alebo ryšavka? Podľa vlasov určíte farby, ktoré sa k vám najviac hodia!

Ste brunetka, blondínka alebo čiernovláska? Zodpovedajte si túto otázku, pretože na farbe vašich vlasov záleží!

Možno ste sa už niekedy čudovali, prečo žlté letné šaty pristanú vašej blonďavej kamarátke, ale vám nie. Dôvod je úplne jednoduchý – dôležitú rolu pri výbere oblečenia zohráva práve farba vlasov.

Prinášame vám stručný prehľad 12 farebných kombinácií, ktoré sa hodia k danej farbe vlasov.

Blondínky
Pre blondínky je kľúčové vyhnúť sa jemným paletám farieb, pretože pokožka viacerých blondínok je svetlá. Naopak, blondínkam veľmi pristanú farby ako ružová, krvavo červená a silná modrá.

blonde

Brunetky
Keď príde rad na brunetky, tak pre ne sú najvhodnejšie svetlé a sýte farby. Pozor by si mali ale dať na pastelové farby hlavne pri výbere šperkov. Taktiež by mali mať na pamäti, že biela a šedá im pristanú oveľa viac ako béžová.

brunette

Ryšavky
Ryšavky zaujmú v spoločnosti poväčšine už len svojou krásnou hrivou. Pomôcť im však môžu aj kontrastné farby ako zelená a modrá. Ohrnúť nosom by však nemali ani nad červenou.

copper

Strieborné hrivy
Farba, ktorá je typická najmä pre ženy vo vyššom veku, sa dostáva čím-viac do módy už aj u mladých žien. Pri ženách so striebornými vlasmi je vhodné zvoliť svetlé farby, ktoré osvetľujú tvár. Zároveň sú vhodné aj metalické farby a samozrejme aj šedá.

168155-R3L8T8D-650-silvers1

Tak čo vy na to? Sedí nasledujúci výber farebných kombinácií k vášmu odtieňu vlasov? Trafili sme sa?

Zdroj: brightside.me

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií