fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste fanúšikovia filmov o Harrym Potterovi? Tieto miesta môžete navštíviť ešte aj dnes

Príbehy o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi a jeho kamarátoch si získali po celom svete milióny čitateľov a fanúšikov. Aj vy ste s napätím čítali ďalšie pokračovania a verili, že sa mu podarí zvíťaziť nad Voldemortom? Vybrali sme niekoľko miest z filmových spracovaní, ktoré naozaj existujú a môžete ich navštíviť aj vy.

Čarodejnícky svet Harryho Pottera na Floride

V zábavnom parku sa nachádza Rokfortský expres, je možné poprechádzať sa po Šikmej uličke, ísť do Gringott Banky a taktiež si kúpiť čarodejnícky prútik u Ollivandera alebo sa najesť v Deravom kotlíku. V parku je tiež možné kúpiť si aj všetky pomôcky do školy podľa fakulty.

https://www.instagram.com/p/Bj-Ubs8hGCF/?tagged=harrypotterflorida

https://www.instagram.com/p/BjxqBTzBxXW/?tagged=harrypotterflorida

Hrad Alnwick v Anglicku

Tento hrad predstavoval Rokfort v prvých dvoch filmoch o Harrym Potterovi. Toto miesto očarilo nielen filmárov Harryho Pottera, pretože na tomto mieste sa natáčali aj iné filmy, napríklad známy „Robin Hood“.

https://www.instagram.com/p/Bni4CTPHHhu/?tagged=alnwickcastle

Glencoe v Škótsku

Glencoe je známou roklinou v Škótsku, ktorá sa objavila vo filme „Harry Potter a väzeň z Azkabanu“. Hagridova chatrč a ostatné menšie inštalácie boli postavené práve v tejto rokline.

View this post on Instagram

Presents PHOTOGRAPHER | @stevgate LOVES OF THE DAY September 07,  2018 LOCATION | #isleofskye ADMIN | @cri_0270 OUR TAG | #LOVES_UNITED_SCOTLAND ——————————————————— ♡ Please show your support to our featured artists and visit their awesome galleries for more great shots ♡ ——————————————————— VISIT PARTNERS COMMUNITY: * @Loves_United_Family * @Loves_United_Life * @Loves_United_Europe * @Loves_United_Kingdom * @Loves_United_England * OUR MAIL | loves.members@gmail.com This award will participate in our weekly contest on @loves_united_europe * #l_u_t_c_e_2018_september _ * #lu_scotland_stevgate — #scotland #igersscots #igersscotland #instascotland #insta_scotland #lovescotland #loves_scotland #scotspirit #scottish #visitscotland  #nature #travel #wanderlust #loves_scotland #Scotlandlovers #scotlandsbeauty #Highlands #scottishhighlands #landscape #ig_scotland #exploreeverything #Glencoe #loves_europe #loves_world #loves_united_kingdom #l_u_t_c_e_2018_september

A post shared by LOVES_UNITED ☆ SCOTLAND (@loves_united_scotland) on

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií