Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste podnikateľ a máte otázky? Zodpovedajú vám ich ľudia z praxe na konferencii Smallbiz.sk

Už v septembri sa v coworkingovom centre Space up v Bratislave uskutoční jednodňová celodenná konferencia SmallBiz.sk, určená pre všetkých začínajúcich a malých podnikateľov.

Pokračovanie pod reklamou

Práve 19.septembra sa v doobedných hodinách bude na dvoch pódiách hovoriť o horúcich témach z oblasti marketingu, predaja a práva, ktoré pomôžu zorientovať sa malým firmám vo svete podnikania. Na pódiu vystúpi viac ako 13 rečníkov, ktorí sa podelia so svojimi príbehmi, skúsenosťami a znalosťami, ktoré nadobudli svojou aktívnou praxou. 

V poobedných hodinách sa uskutočnia spoločné prednášky a panelová diskusia úspešných slovenských značiek Minilove, PískacieTwo Cosmetics. Konferenciu uzavrie dobrovoľný networking, ktorý pomôže nadviazať firmám nové kontakty a spolupráce. 

Odborníci z oblasti marketingu budú hovoriť o tom, ako nadviazať spolupráce s blogermi a ako si pripraviť kvalitný obsah na svoje sociálne siete. Účastníci sa dozvedia, ako sa vysporiadať s cenotvorbou, ako sa brániť proti kopírovaniu ich tvorby či ako zvládnuť emailmarketingové kampane.

View this post on Instagram

SmallBiz.sk je konferencia, ktorá sa uskutoční 19.9.2019 v Bratislave a bude nie len pre malých podnikateľov, živnostníkov, freelancerov či handmade tvorcov, ale aj pre tých, ktorí podnikanie možno ešte len zvažujú. Počas jedného dňa si na jednom mieste budete môcť vypočuť prednášky z rôznych oblastí, bez ktorých sa podnikanie prakticky nezaobíde. Prednášať budú skúsení spíkri s bohatými skúsenosťami, úspešní podnikatelia ochotní podeliť sa o svoje vedomosti, ale aj ľudia, ktorým sa podarilo vybudovať úspešné vlastné značky. Okrem toho sa môžete tešiť na prínosný networking s ostatnými účasníkmi, vďaka ktorému môžete získať mnoho kontaktov aj pre vašu firmu. #smallbizsk #bizniskonferencia #konferencia #biznis #vzdelavanie #podnikanie #marketing #onlinemarketing #pravo #predaj #bratislava #slovensko

A post shared by SmallBiz.sk (@smallbiz.sk) on

Milan Bardún

Bloger, ktorý píše cestovateľský blog s humorom sebe vlastným Bez mapy, bude na konferencii SmallBiz.sk odpovedať na otázky týkajúce sa budovania spoluprác medzi blogermi a firmami. Prezradí tipy, ako správne nadviazať úspešnú spoluprácu na oboch stranách a vysvetlí, podľa akých metrík je najlepšie vybrať si najvhodnejšieho blogera. 

Peter Kniez

Z agentúry Maxwill príde na konferenciu Peter Kniez, ktorý sa špecializuje na sociálne média, on-line marketing, tvorbu foto a video obsahu pre sociálne siete pre zadávateľov z rôznych oblastí podnikania. Facebook ako pracovný a predajný nástroj využíva v spolupráci s klientami úspešne už viac ako 8 rokov. Na konferencii bude hovoriť nie len o video obsahu, ktorý je dnes naozaj niečím, bez čoho sa nezaobídeme, ale prezradí aj ako si správne zvoliť a naplánovať príspevky na svoje sociálne siete.

Roman Hojer

Advokát Roman Hojer, ktorý ľuďom pomáha v rôznych právnych oblastiach, bude na konferencii SmallBiz.sk spolu s kolegyňou Zorou Puškáčovou hovoriť o  autorstve a ochrane duševného vlastníctva. Účastníci konferencie sa dozvedia viac o tom, ako si autorstvo chrániť a nenechať si plagiátormi skákať po ich značke. 

smallbiz.sk
Títo a mnohí ďalší. Zdroj: smallbiz.sk
Oliver Jakubík

Oliver Jakubík z konzultačnej spoločnosti mebrand pomáha firmám, manažérom, podnikateľom či freelancerom v oblasti osobného rozvoja a rozvoja značky zamestnávateľa. Na konferencii odhalí tipy na efektívny emailmarketingovy predaj. V rámci prednášky predstaví užitočné a praktické rady pre každého, kto s emailovým marketingom a MailChimpom už pracuje, alebo chce začať.

Ivana Maleš

 Z neziskovej organizácie – Inštitút cirkulárnej ekonomiky príde na konferenciu prednášať aj jej spoluzakladateľka Ivana Maleš, ktorá v roku 2003 ukončila štúdium na katedre krajinnej ekológie. 15 rokov sa venuje téme odpadového hospodárstva v súkromnej a najmä komunálnej sfére a na konferencii bude prednášať aj o veľmi aktuálnej téme v dnešnej dobe – ako zodpovedne podnikať s ohľadom na naše životné prostredie. 

Tešíme sa, že na konferencii SmallBiz.sk vystúpia aj ďalší zaujímaví prednášajúci napríklad zo spoločnosti Basta Digital, NYC Corner, Tanindesk, ktorí sa podelia zo svojím know how, aby sa malým a začínajúcim podnikateľom darilo robiť to, čo ich naozaj baví. 

O organizátoroch konferencie:

Nikol Znášik – zakladateľka značky Svadobné jedinečnosti, ktorá prešla prirodzenou cestou začínajúceho podnikateľa až k marketingovým konzultáciám pre malých a začínajúcich podnikateľov.

Daniela Dušek – vyštudovala žurnalistiku a masmediálne štúdia. Po skončení vysokej pracovala v medzinárodnej eventovej spoločnosti, kde viedla tím webeditorov, marketingových asistentov a dizajnérov v Európe, Indii a Malajzii. Súčasne pracuje ako marketingová manažérka pre značku Dominika Gulden, píše blog pazravo.sk a pomáha malým firmám s ich prezentáciou v online svete.

Pokračovanie pod reklamou

Kontaktná osoba:

Daniela Dušek

+421910464832

daniela.dusek@smallbiz.sk

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií