fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Štefan stíhaný pre podpálenie a vraždu exmanželky sa postaví pred súd koncom apríla

Podľa medializovaných informácií polial Štefan B. počas jazdy autom svoju exmanželku Janu horľavinou a zapálil. Následne z horiaceho auta vyskočil.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.3.2023 (SITA.sk) – Špecializovaný trestný súd vytýčil na pracovisku v Banskej Bystrici na 25. apríla začiatok súdneho procesu so Štefanom B., ktorý je obžalovaný pre obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy.

Vyplýva to z rozpisu pojednávaní súdu s tým, že skutok je kvalifikovaný ako spáchaný závažnejším spôsobom konania. Štefan B. totiž údajne zavraždil svoju exmanželku tak, že ju podpálil.

Prípad sa týka incidentu, ktorý sa stal v septembri 2022 neďaleko obce Tesárske Mlyňany v okrese Zlaté Moravce. Podľa medializovaných informácií polial Štefan B. počas jazdy autom svoju exmanželku Janu horľavinou a zapálil. Následne z horiaceho auta vyskočil, pričom utrpel popáleniny. Žena však po tom, čo auto vyletelo z cesty, uhorela. Motívom skutku mal byť rozvod a žiarlivosť.

Viac k témam: Podpálenie, Súdy, Úkladná vražda
Zdroj: SITA.sk – Štefan stíhaný pre podpálenie a vraždu exmanželky sa postaví pred súd koncom apríla © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií