fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Strana SaS nevidí dôvod, aby naskakovala na hru Fica a nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze o skoršom termíne volieb

Strana SaS podľa Mariána Viskupiča stojí za dohodou, že voľby budú 30. septembra.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.2.2023 (SITA.sk) – Strana SaS nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze parlamentu o skoršom termíne predčasných volieb. V diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS to povedal poslanec strany Marián Viskupič. Strana podľa neho stojí za dohodou, že voľby budú 30. septembra.

My nevidíme žiaden dôvod, aby sme naskakovali na hru Roberta Fica,” povedal Viskupič. Doplnil, že je presvedčený, že za situácie, keď už termín predčasných volieb bol odhlasovaný, krajina nepotrebuje ďalší chaos spôsobený zmenou termínu.

My si to vieme predstaviť, budeme to rešpektovať, ale stojíme za tým, že bola dohoda a že sme za ten septembrový termín zahlasovali,” dodal poslanec.

Viac k témam: mimoriadna schôdza, Opozícia, politická diskusia, Politická kríza, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Strana SaS nevidí dôvod, aby naskakovala na hru Fica a nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze o skoršom termíne volieb © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií