Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Strana Smer-SD rešpektuje výsledok eurovolieb a gratuluje Progresívnemu Slovensku, vysiela do Bruselu jasný signál

Strana Smer-SD sa tiež poďakovala svojim voličom, ktorí podporili jeho kandidátov historicky najsilnejším výsledkom.

9.6.2024 (SITA.sk) – Strana Smer-SD rešpektuje zatiaľ neoficiálne výsledky volieb do Európskeho parlamentu (EP) a gratuluje Progresívnemu Slovensku (PS). Rovnako pogratulovala i novozvoleným poslancom. Politický subjekt zdôraznil, že väčšinu v týchto eurovoľbách na Slovensku získali národné a konzervatívne politické sily, čo podľa Smeru vysiela do Bruselu jasný signál.

Občania zadali jasnú objednávku na zmenu politiky Európskej únie (EÚ), keď pri rekordnej účasti väčšinovo odmietli prístup Únie k vojne na Ukrajine, posielaniu zbraní a progresívnej ideológii v podobe Green Dealu a popierania tradičných hodnôt,“ tvrdí strana Smer-SD.

Strana Smer-SD sa tiež poďakovala svojim voličom, ktorí podporili jeho kandidátov historicky najsilnejším výsledkom. Považuje to na potvrdenie mandátu vlády na suverénnu zahraničnú politiku i naplnenie ich predvolebnej výzvy „Za mier!, Za Roberta Fica!, Za Slovensko!“.

Viac k témam: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk – Strana Smer-SD rešpektuje výsledok eurovolieb a gratuluje Progresívnemu Slovensku, vysiela do Bruselu jasný signál © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií