fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto mačka sa stratila ešte v roku 2005. Po dlhých trinástich rokoch našla cestu domov a takto dojemne sa zvítala so svojou majiteľkou

Máte tip? napíšte nám mailom

Stratená mačka menom Boo našla cestu k svojej niekdajšej majiteľke po dlhých trinástich rokoch.

V roku 2005 ostala Janet Adamowicz zdrvená po tom, ako sa stratila jej milovaná, vtedy štvorročná mačka menom Boo. Táto smutná udalosť sa odohrala v anglickom meste Harrogate. Rok po nej pátrala, no po tomto čase stratila nádej, že sa ešte niekedy nájde a vzala si domov ďalšie mačiatka. Dúfala však, že nech je Boo kdekoľvek, má šťastný život.

Boo kedysi.
Zdroj: BoredPanda
Boo kedysi.
Zdroj: BoredPanda

Po dlhých trinástich rokoch zažila Janet šok, keď jej volali z veterinárnej ambulancie. “Vo štvrtok mi zavolali od veterinára a oznámili mi, že majú moju mačku. Povedala som, že si nemyslím, žeby to mohla byť ona. Nemohla som tomu uveriť. Keď som ale došla k zverolekárovi, skutočne to bola Boo a pamätala si ma,” ozrejmila šťastná majiteľka znovunájdenej mačky.

Mačka bola po zdravotnej stránke úplne v poriadku, vykazovala iba známky únavy a dehydratácie. Ku veterinárovi v meste York, ktoré je od Harrogateu vzdialené 64 kilometrov, ju priviezla neznáma žena, ktorá o zvierati neposkytla žiadne informácie.

Prečítajte si tiež:
Bengálske tigre sú v ohrození! Za posledné obdobie prišlo o život 11 týchto zvierat a šance na ich záchranu klesajú
Zdroj: BoredPanda

“Boo bola naozaj živé mačiatko. Zbožňovala dobrodružstvo, no vždy sa vrátila domov. Nevieme si vysvetliť, ako dokázala prejsť toľko kilometrov vzhľadom k tomu, že už má 17 rokov a určite toľko nevládze, je to pozoruhodné,” dodala Janet.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

 

 

Foto: https://www.boredpanda.com/elderly-cat-finds-way-home-13-years-missing/

Zdroj: https://www.boredpanda.com/elderly-cat-finds-way-home-13-years-missing/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií