fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stratený plyšový medveď si užíva predĺžený pobyt v luxusnom hoteli

Máte tip? napíšte nám mailom

Z rodinnej dovolenky na Havaji sa vrátilo domov o jedného člena menej. Plyšový medveď ostal v päťhviezdičkovom hoteli sám. Čo sa s ním stalo potom?

Pre matku Annu Pickard sa nezačal nový rok zrovna najlepšie. Táto kresťanská riaditeľka zo San Francisca akurát priletela z rodinnej dovolenky na Havaji, keď zistila hroznú skutočnosť. Niekto z dovolenky neprišiel. Sutro, plyšový medvedík jej syna, zostal v hotelovom komplexe Grand Hyatt Kauai.

Strata obľúbeného plyšového medveďa z detstva zarmútila už veľa ľudí. No Anna nechcela, aby tento osud postihol aj jej syna, a tak napísala email do hotela, v ktorom boli ubytovaní. Uľavilo sa jej, keď dostala pozitívnu odpoveď od riaditeľky upratovacej služby Julien Woerpel. V emaili bolo napísané, že personál medvedíka našiel, spolu s novo zakúpenou havajskou hračkou, tuleňom Kauaiom.

Woerpel sa rozhodla spríjemniť pobyt plyšovým hračkám, a tak si mohli vychutnať tie najluxusnejšie služby, ktoré hotel ponúka. Šťastný medveď Sutro sa stal skutočným VIP hosťom. Všetky jeho zážitky zdokumentoval personál. Anne po pár dňoch prišiel povzbudivý email aj s fotkami šťastného medveďa, ktoré upokojili jej syna.

Sutro a Kauai navštívili kúpele, užívali si leňošenie v luxusných chatkách a vychutnávali si večerné prechádzky pri bazéne. Sutro dokonca navštívil manikúru.

Anna Pickard obdržala krásnu pohľadnicu, na ktorej bol Sutro, ako si užíva predĺžený pobyt na Havaji. Synovi ju položila na posteľ a oznámila, že medvedík sa rozhodol ešte pár dní ostať na dovolenke, no potom sa opäť vráti domov.

https://www.instagram.com/p/BiiWhTqHV57/

Čo z toho vyplýva? V prípade straty cenných vecí z dovolenky sa neváhajte spojiť so zamestnancami hotela. Napíšte im email s prosbou o pomoc a možno váš smutný príbeh bude mať nakoniec happy end ako aj v prípade medvedíka Sutra.

Zdroj: cnn.com / Francesca Street

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií