fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

18-ročné dievča letelo 500 kilometrov, aby prišlo o panenstvo so Sugar Daddy a jeho partnerkou

Máte tip? napíšte nám mailom

Dovŕšila dospelosť a rozhodla sa, že príde o svoje panenstvo. Mladá Gabriella neodolala trendu týkajúceho sa tzv. Sugar Daddy. 

Gabriella Reeseová mala len 18, keď v januári 2017 odcestovala na svoje prvé sexuálne rande s Jacobom Boswellom.Neprekážalo jej ani to, že bol od nej o 24 rokov starší a mal priateľku. Gabriella sa teraz, o dva roky neskôr, rozhodla, že sa podelí s verejnosťou o svoj celkom netradičný zážitok.

Letela stovky kilometrov, aby stratila panenstvo

Pracuje ako grafická dizajnérka a okrem toho, že je bisexuálna, má rada starších mužov. Zaregistrovala sa na zoznamke a približne tri mesiace si písala a telefonovala s vyhliadnutým párom. Potom sa rozhodla, že si zbalí kufor a kúpi letenku, aby svojich online “priateľov” stretla naživo. O bežnú kávu a prehliadku mesta však rozhodne nešlo. 

Mladé dievča už počas prvého dňa stratilo svoje panenstvo. Sama svoju skúsenosť opísala ako niečo vzrušujúce a nové. Okrem toho vraj všetci traja medzi sebou cítili silnú chémiu.  

https://www.instagram.com/p/B2xxcO3h5R5/

Gabriella nemala žiadne predchádzajúce sexuálne skúsenosti, pretože sa jej vždy páčili starší muži. A práve to ju vždy zastavilo v romantickom vzťahu s niekým v jej veku.

Prečítajte si tiež:
Namiesto svadobných prsteňov tetovania. Skvelý nápad ako spečatiť lásku!

Keďže mala dievčina 18 rokov, ešte stále boli za ňu zodpovední rodičia, aj keď nie v takej miere, ako pred dovŕšením dospelosti.

“Moja rodina o tom vedela, no ani otec, ani mama neboli príliš nadšení. Už od mladosti som ich však varovala, že si nájdem staršieho partnera. Mysleli si, že žartujem, no ja som to myslela vážne. Vždy ma priťahovali starší muži, ale aj staršie ženy. Keď som si zbalila veci do Utahu a oznámila im, prečo tam idem, zostali rozrušení. Ja som im však rozumela,” hovorí o svojom pláne Gabriella.

Nakoniec s nimi zostala bývať

Keď Gabriella priletela do Utahu, celý deň strávila s Jacobom, pretože jeho partnerka bola v práci. Pozerali televíziu a večer sa spolu navečerali. Potom prišla Meghan a pokračovanie príbehu už poznáte. Dlhoročná priateľka povedala mladej Gabriele, že ju má rada a že by bola dokonca rada, keby sa k nim presťahovala. 

Keď sa mladá dievčina vrátila domov, neustále si so svojimi novými priateľmi písala. Bolo to čoraz intenzívnejšie, a tak začala premýšľať nad ich ponukou presťahovať sa k nim. Po niekoľkých dňoch to napokon urobila.

Prečítajte si tiež:
Aj celebritné lásky môžu vydržať niekoľko rokov či dokonca navždy. Neveríš?

https://www.instagram.com/p/BxAYdCmplMt/

Gabriella hovorí, že v ich vzťahu sú aj problémy, no majú zdravý sexuálny život. Jeden mesiac majú spolu sex päťkrát týždenne, potom príde mesiac, keď len raz za týždeň. Priznáva, že by chcela mať aj deti, no sama si uvedomuje, že žiadny svadobný obrad v trojici nie je legálny. 

Napriek pozitívnemu zážitku sa mladá Gabriella presťahovala kvôli väčšej nezávislosti do svojho vlastného bytu. Ich vzťah pokračuje aj naďalej, ba dokonca ho napokon rešpektuje aj jej rodina.

Zdroj: thesun.co.uk 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií