fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Strážcovia Galaxie 2 majú sneak peak!

Máte tip? napíšte nám mailom

Celé mesiace sme čakali aspoň na malú ochutnávku z filmu a teraz sme sa konečne dočkali! Strážcovia Galaxie 2 (Guardians of The Galaxy vol. 2) majú na internete sneak peak!

Komiksová spoločnosť Marvel chystá pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie (Guardians of the Galaxy). Pokračovanie filmu opäť ukáže hrdinov, s ktorými sme sa zoznámili v prvej časti, avšak pribudnú aj nové tváre, ako to uvádza aj oficiálny popis filmu na IMDB:

Na vlne ‘Awesome Mixtape #2’ pokračuje vo filme štúdia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružstvo partie superhrdinov, ktorí sa vydávajú až na samé hranice kozmu. Strážcovia sa musia naučiť držať spolu a odhaliť tajomstvo rodičov Petra Quilla. Starí nepriatelia sa stávajú spojencami a na pomoc našim super-hrdinom prichádzajú i ďalšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel.

Video k filmu:

Krátko po vydaní videa na internet sa na Twitteri vyjadril režisér filmu James Gunn, že nejde o trailer, ale o náhľad do filmu (anglicky výraz sneak peak), ktorý je osobitným útržkom a nie časťou nejakého pripravovaného trailera/trailerov. Takže, keď vydajú trailer, môžeme sa tešiť na ešte viac nového materiálu z pripravovaného filmu!

Film má naplánovanú premiéru na 5. mája 2017. V hlavných úlohách sa predstavia Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Glenn Close, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki a Kurt Russell.

Prečítajte si tiež:
Filmové novinky: Na čo sa môžeme tešiť v júni?

Čo hovoríte na sneak peak? Svoj názor nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: IMDB.com

Titulný obrázok:mag.digikala.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií