fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Výber stromu ti prezradí, aký bude rok 2018! Zisti, aké zmeny ťa čakajú

Máte tip? napíšte nám mailom

Rád by si vedel, aké zmeny sa udejú v tvojom živote v následujúcom roku? Teraz ti ich môžeme priblížiť. Stačí, keď si vyberieš strom, ktorý ťa osloví najviac.

Čo o tebe prezradí voľba stromu?

Tento test je založený na farebnej typológii. To znamená, že farba, ktorá najviac upúta našu pozornosť, symbolizuje isté črty osobnosti. Strom, ktorý si si vybrali, o tebe prezradí, ako pristupuješ k sebe a zároveň aj to, aké zmeny si myslíš, že vo svojom živote potrebuješ. Tvoja voľba môže tiež opísať skrytú časť tvojej osobnosti, o ktorej ani ty sám nevieš. Čo o tebe prezradí tvoj strom?

strom

 

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

#1

strom3

Patríš k optimistom a vždy “vidíš pohár poloplný.” Život vnímaš ako jedno veľké dobrodružstvo plné nečakaných momentov a príležitostí. Po novom roku ti do života prídu významné a príjemne udalosti a to práve vďaka tomu, že si vždy otvorený novým veciam a vždy si pripravený na zmenu. Nové skúsenosti a zážitky ti zároveň prinesú do života ďalšie príjemné prekvapenia.

#2

strom4

Ak by sme mali vybrať jediné slovo, ktoré ťa najlepšie vystihuje, určite by to bolo slovo nezávislosť. Neexistujú totiž žiadne obmedzenia, ktoré by ťa zastavili na tvojej ceste. Tvoja kreativita ti v novom roku pravdepodobne pomôže k zvýšeniu platu a to sa nebudeš musieť ani veľmi snažiť – úspech sa dostaví viac-menej sám. Jediné, čo musíš spraviť je ostať verný svojim zásadám a názorom a dostaneš všetko, po čom túžiš.

Prečítajte si tiež:
Ako sa režú zákruty, berie panáka a sedí na bare? Pozri si video plné dvojzmyslov!

#3

strom5

Vo svojom vnútri si citlivý človek, ktorý trávi veľa času premýšľaním o sebe a o svete okolo teba. V novom roku príde do vášho života osoba, s ktorou si vybuduješ harmonický a romantický vzťah. A aj keď si skutočne sebestačný a len málokedy sa nudíš, tvoj život sa stane už čoskoro zaujímavejším a dobrodružnejším.

 

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

#4

strom6

Si vyvážený a praktický človek, s ktorým ostatní radi trávia čas, pretože sa na teba dá spoľahnúť. Keďže si prirodzene silná osobnosť, občas ti vadí, že ťa tvoje okolie považuje za citlivú osobu. Práve to je aj hlavným dôvodom, prečo by si mohol mať problém s budovaním vzťahu. Rok 2018 ti prinesie do života dobré veci a okrem iného aj človeka, ktorý skutočne ocení tvoju dobrotu a láskavosť a nebude ťa len využívať.

#5

strom7

Si veľmi sebaistným človekom, ktorý má vo svojom živote všetko pod kontrolou a nikdy sa nespolieha na šťastie, len na svoje vlastné schopnosti. Nikdy nič neodkladáš na neskôr a skutočnú spokojnosť cítiš až v momente, keď dokončíš všetko, čo máš. Ľudia okolo majú pocit, že si silná osobnosť a preto ťa obdivujú. Tvoja vytrvalosť a zodpovednosť bude po novom roku premenená na pracovnom povýšení.

#6

strom8

Si rozumnou a pokojnou osobou, ktorá rada trávi čas so svojimi priateľmi, no taktiež dokáže oceniť a využiť chvíle strávené osamote. Niekedy potrebuješ čas, aby si rozmýšľal nad zmyslom svojho života a jednoducho si potrebuješ odpočinúť od okolitého sveta. V novom roku príde do tvojho života človek, ktorému dokážeš naplno otvoriť svoju dušu.

Prečítajte si tiež:
Keď má muž chuť na pivo, nezastaví ho nič: 15 rokov kopal tunel zo spálne do krčmy

 

Pokračovanie na ďalšej strane

#7

9-2

Si sebaistným človekom, ktorý rád analyzuje, a na ktorého sa ostatní môžu vždy spoľahnúť. Tvoja citlivosť ti pomáha chápať to, na čom skutočne záleží. V roku 2018 ti ľudia, ktorí nie sú až tak pozorní a vnímaví ako ty, prinesú do života osobu, ktorú si budeš veľmi vážiť. Bude to človek, ktorý má rovnaký štýl ako ty a vo vašom živote zohrá veľkú úlohu aj kultúra.

#8

10-1

Nikdy nechceš vnímať veci logicky a racionálne a preto ťa ostatní vnímajú ako beznádejného snílka a romantika. Tvoja intuícia je pre teba najdôležitejšia, lebo ti vie dobre napovedať. Keď sa prestaneš obklopovať ľuďmi, ktorí sú príliš racionálni a nespoliehajú sa na svoje pocity, priblížiš sa k tomu, že stretneš skutočne zaujímavého človeka, ktorý má taktiež veľké sny rovnako ako ty a nebude ťa obmedzovať v prejave tvojich emócií.

#9

11

Si extrovert, ktorý miluje riskovať a rád preberá zodpovednosť za zaujímavú prácu. Unavuje ťa rutina a tak čakáš na šancu, kedy ti dá nejaká nová udalosť novú šancu. Vďaka tomu, že si tak aktívny, prídu v roku 2018 zmeny, ktoré ti pomôžu získať vedúcu pozíciu.

 

 

 

Zdroj: BrightSide

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií