Výber stromu ti prezradí, aký bude rok 2018! Zisti, aké zmeny ťa čakajú

Výber stromu ti prezradí, aký bude rok 2018! Zisti, aké zmeny ťa čakajú

#7

9-2

Si sebaistným človekom, ktorý rád analyzuje, a na ktorého sa ostatní môžu vždy spoľahnúť. Tvoja citlivosť ti pomáha chápať to, na čom skutočne záleží. V roku 2018 ti ľudia, ktorí nie sú až tak pozorní a vnímaví ako ty, prinesú do života osobu, ktorú si budeš veľmi vážiť. Bude to človek, ktorý má rovnaký štýl ako ty a vo vašom živote zohrá veľkú úlohu aj kultúra.


#8

10-1

Nikdy nechceš vnímať veci logicky a racionálne a preto ťa ostatní vnímajú ako beznádejného snílka a romantika. Tvoja intuícia je pre teba najdôležitejšia, lebo ti vie dobre napovedať. Keď sa prestaneš obklopovať ľuďmi, ktorí sú príliš racionálni a nespoliehajú sa na svoje pocity, priblížiš sa k tomu, že stretneš skutočne zaujímavého človeka, ktorý má taktiež veľké sny rovnako ako ty a nebude ťa obmedzovať v prejave tvojich emócií.

#9

11

Si extrovert, ktorý miluje riskovať a rád preberá zodpovednosť za zaujímavú prácu. Unavuje ťa rutina a tak čakáš na šancu, kedy ti dá nejaká nová udalosť novú šancu. Vďaka tomu, že si tak aktívny, prídu v roku 2018 zmeny, ktoré ti pomôžu získať vedúcu pozíciu.

 

 

 

Zdroj: BrightSide

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dovolenkár zaspal na pláži a teraz je na smiech celému internetu! Ten detail zaručene rozosmeje aj teba
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*