fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Študentovi sa pokazilo auto a tak sa rozhodol ísť do novej práce pešo 32 kilometrov. Keď sa to dozvedel šéf, rozhodol sa ho prekvapiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Študentovi, ktorý sa rozhodol privyrobiť si, sa pokazilo auto. Keďže prácu skutočne chcel, v noci prešiel 32 kilometrov a nakoniec za svoje odhodlanie dostal štedrý dar od šéfa.

20-ročný Walter Carr pochádza z Alabamy a v jeho rodina to v minulosti vôbec nemala ľahké. Keď im hurikán zrovnal dom zo zemou, presťahovali sa do texaského Houstonu. Chlapec momentálne študuje, túži po tom, že sa stane námorníkom a popri štúdiu sa rozhodol, že si privyrobí.

Deň pred nástupom do jeho novej práce sa mu ale pokazilo auto a tak mal vážny problém, keďže sa potreboval dostať na miesto vzdialené 32 kilometrov. Namiesto toho, aby sa vzdal, rozhodol sa vstať už o polnoci a v noci prejsť nemálo kilometrov peši.

Nočný pohyb chodca si všimli i policajti, ktorí ho ponúkli kávou a dali mu i raňajky. Nakoniec usúdili, že nie je najlepší nápad pohybovať sa po tme pešo a tak ho zopár posledných kilometrov zviezli policajným autom. Keď ho priviezli pred dom, z ktorého mal sťahovať nábytok a majiteľka sa dozvedela o Walterovej neľahkej ceste k nej, trvala na tom, aby si odpočinul. Mladík však o tom nechcel ani len počuť a ihneď sa dal do práce.

Prečítajte si tiež:
SMER dostane 15 miliónov, OĽANO 20. Koľko dostanú strany za voľby?

Keď sa žena dozvedela o celom životnom príbehu Waltera, rozhodla sa o tom napísať na Facebooku a zároveň mu založila aj účet na GoFundMe, kde sa mu ľudia môžu vyzbierať na opravu pokazeného automobilu. O jeho príbehu sa dozvedel aj jeho šéf, Luke Marklin, ktorý sa za nim rozhodol vycestovať z vedľajšieho štátu. Snaživého mladíka sa rozhodol prekvapiť a daroval mu vlastné auto. Keď to Walter počul, bol dojatý a jeho reakcia bola zvečnená aj na video. Pozrieť si ju môžete vo videu nižšie.

 

 

Zdroj: https://www.unilad.co.uk/viral/student-who-walked-20-miles-so-he-wouldnt-miss-work-given-car-by-ceo/

Foto: https://www.unilad.co.uk/viral/student-who-walked-20-miles-so-he-wouldnt-miss-work-given-car-by-ceo/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií