fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Študent z Nemecka vytvoril reklamu pre Adidas, ktorá teraz letí internetom. Takto vyzerá skutočne dobrá reklama

Máte tip? napíšte nám mailom

Áno vieme, že nikto nemá rád reklamy. Aj keď, niekedy sú vhodné na takú pauzu od programu, ktorý v televízií sledujeme. Avšak, sleduješ aj obsah reklám, ktoré kazia priebeh dobrého filmu či seriálu? Ak áno, vieš, že nie vždy je to prepracované a vhodné tak drahej investície, akú do toho tvorcovia dali.

Eugen Merher, študent z Nemecka, vytvoril reklamný klip pre Adidas, kde postarší športovec ukazuje, akú silnú vôľu môže človek mať a ako veľmi sa môze usilovať o víťazstvo, ktoré aj dostane. Eugen sa inšpiroval jeho príbuzným menom Karl. Svoju prácu poslal svetoznámej spoločnosti Adidas, ktorá však klip odmietla a povedala, že dajú prednosť práci z overených agentúr. Avšak potom, čo video bolo nahrané na internet, niekoľko pracovníkov Adidas kontaktovalo Eugena s tým, že môžu spolupracovať. A nie je ťažké pochopiť, prečo.. veď pozri sa sám na toto priam umelecké dielo:

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií