Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Študenti a učitelia v 101 Drogerie nakupujú lacnejšie

Spoločnosť 101 Drogerie je najväčšou sieťou drogérií na Slovensku a chce byť pre svojich zákazníkov voľbou číslo jeden.

8.11.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť 101 Drogerie je najväčšou sieťou drogérií na Slovensku a chce byť pre svojich zákazníkov voľbou číslo jeden. V októbri zaviedla pre žiakov, študentov aj učiteľov 5 % zľavu na celý nákup.

Od októbra 2023 môže každý držiteľ karty ISIC, ITIC alebo EURO26 využiť zľavu 5 % na celý svoj nákup vo všetkých 241 predajniach 101 Drogerie po celom Slovensku.

Využiť túto zľavu je jednoduché. Stačí pri nákupe naskenovať kartu ISIC, ITIC alebo EURO26. Pokladničný systém automaticky zistí platnosť karty a následne aplikuje zľavu 5 % na celý nákup. Na akciové produkty sa zľava nevzťahuje. Držiteľ karty môže kartu využívať neobmedzene na ľubovoľný počet nákupov.

„Vážime si všetkých našich zákazníkov, radi si s nimi budujeme vzťah cez ústretové kroky a zároveň intenzívne vnímame negatívny vplyv inflácie na rodinné financie. Aj preto sme sa rozhodli zaviesť v našej sieti predajní plošné zľavy pre žiakov, študentov a učiteľov po predložení kariet ISIC, ITIC alebo EURO26. Veríme, že naši zákazníci túto novinku ocenia a budú ju s radosťou využívať“, doplnil výkonný riaditeľ spoločnosti Matej Krajčík.

Informačný servis

Viac k témam: Drogéria, Nakupovanie, PR
Zdroj: SITA.sk – Študenti a učitelia v 101 Drogerie nakupujú lacnejšie © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií