fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Štúdium si platím sexom a nehanbím sa za to! Otvorená spoveď mladej študentky, ktorá si na školné zarába vlastným telom

Máte tip? napíšte nám mailom

V Slovenskej republike je (zatiaľ) školstvo bezplatné, a tak pri low-cost životnom štýle a obmedzeným nárokom študenti dokážu vyžiť aj z priemerného vreckového či letných brigád. V zahraničí to však neplatí. Za štúdium treba zaplatiť skutočne mastné sumy a tak sú vzdelaniuchtiví tínedžeri neraz nútení skočiť po akéjkoľvek pracovnej príležitosti. A to aj za cenu, že je totálne pod ľudskú dôstojnosť.

Podľa národného prieskumu každý 10 študent využíva na privyrobenie si svoje telo a poskytuje služby s ním spojené. „Náš prieskum každoročne ukáže, že študenti využívajú sexuálnu prácu na získanie peňazí. Či už preto, že sa tak sami rozhodli, alebo nemajú inú možnosť,“ povedal expert, ktorý sa zaoberal týmto výskumom Jake Butler.

„Nikdy som sa na to nechcela dať,“ hovorí Siobhan, študentka prvého ročníka na univerzite v Liverpoole. „Nemala som však peniaze ani na jedlo a bežné výdavky, tak som nemala inú možnosť!“ vysvetľuje.

Bolo to jednoduché. Úplne stačilo, aby napísala tweet a voilá – ponuky sa len tak hrnuli. Hneď na druhý deň sa jej ozval cudzinec, ktorý ponúkal peniaze za to, že ho bude ignorovať a urážať online. Takto si za týždeň prilepší o 50 eur. Nejaké peniaze získava napríklad aj fotografiami svojich chodidiel. „Dokonca mi raz ponúkli 170 eur za moju použitú obuv. Na to mám však svoje topánky príliš rada.“ Svet je plný fetišistov a ľudí s najrozličnejšími úchylkami, preto nie je najmenší problém zarobiť si podobným spôsobom. Stačí, že im splníte akúkoľvek zvrátenú úchylku a peniaze cinknú na účet. Na čo by sa potom študenti drali v supermarketoch. Zbytočne zabitý čas a námaha. Hm, že by išlo o novú formu „home office“? Aký máte na to názor?

Prečítajte si tiež:
7 filmov, ktoré nás nakopnú k ceste za úspechom

Zdroj: https://www.interez.sk/na-studium-si-zarabaju-svojim-telom-nejde-vzdy-iba-o-sex-niektori-ludia-maju-zvrhle-az-bizarne-navrhy/

Foto: https://pixabay.com/sk/%C5%BEena-tetovanie-model-fashion-1210061/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií