fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Styk s väzňom cez dieru v nohaviciach: Dozorkyňa mu neodolala

Máte tip? napíšte nám mailom
Že je život plný bizarných príbehov asi už všetci vieme. Deň čo deň nám to dokazujú televízie, internet, či samotní ľudia. Jednou z najvzrušujúcejších vecí, ktoré môže človek zažiť je zakázaná láska. O tom vie svoje aj 40-ročná dozorkyňa Stephanie, ktorá bola 56-ročným väzňom Curtisom Warrenom doslova posadnutá. 

 

Robili to všade, kde mohli

Napriek tomu, že dozorkyňa absolvovala školenie, ktoré ju malo naučiť ako zachádzať s manipulatívnymi väzňami, zdá sa, že nepomohlo. Curtisovi Warrenovi, väzňovi s najvyšším stupňom ochrany dozorkyňa dokonca zabezpečila mobil, cez ktorý si s ním potom vymieňala pikantné fotky. To však nie je koniec. Jeho meno si dala dokonca vytetovať, mala s ním sex v práčovni, v kuchyni a dokonca aj v jeho cele s maximálnym stupňom stráženia. Celý incident sa odohral vo väznici HMP Frankland v Anglicku.

Vystrihla si dieru medzi nohami

Aby si bola istá, že ich túžbe nič nezabráni, bola ochotná zájsť naozaj kamkoľvek. Do svojho pracovného dieru si vystrihla medzi nohami dieru, aby mohli mať pohlavný styk za každých okolností. Stephanie síce poprela, že táto diera mala slúžiť na sex, no riaditeľ väznice len pochybovačne krútil hlavou a odvetil, že na čo iné by vraj mala slúžiť.

Prečítajte si tiež:
Ženy, ktoré túžite po plochom brušku no neviete ako na to. Tento skvelý fit drink vám môže pomôcť

Curtis bol odsúdený na 13 rokov za drogy

Väzeň bol odsúdený na 23 rokov väzenia, z čoho 13 za drogovú činnosť a 10 za dlžobu 233 miliónov eur z príjmov z trestnej činnosti.

Styk s väzňom cez dieru v nohaviciach: Dozorkyňa mu neodolala
bbcnews.com

Dozorkyňa bola odsúdená na 2 roky väzenia

Prvé podozrenia začali mať jej kolegovia, ktorí začali polročný párik sledovať. Videli, ako si s väzňom odovzdávajú vzájomne odkazy, ktorých nakoniec našli viac ako 200. Väzeň ju využíval na pašovanie nepovoleného tovaru do väznice a z väznice. Stephanie sa tiež vyjadrila, že je po prepuknutí romániku zdrvená, ale len preto, lebo nebude môcť pokračovať tak, ako doteraz. Hoci dúfa, že ich vzťah vydrží, budú to mať teraz o dosť ťažšie. Avšak ako sa hovorí, láska hory prenáša…

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií