fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sú v kurze pánske vesty alebo nie?

Máte tip? napíšte nám mailom

Pánske vesty sú pomerne obľúbeným kúskom odevu predovšetkým mladej generácie. Nemusí ísť vždy len o stereotypnú variantu hocijakého svetra bez rukávov. To je totiž to, čo každému príde na rozum ako prvé. Ponuka materiálov a strihov je dnes naozaj veľmi pestrá, a to samozrejme odpovedá aj rastúcej obľube tohto produktu. Ide o ideálne riešenie pre obdobie, kedy vonku nie je dosť chladno na bundu, ale samozrejme ani nie je dosť teplo.

Majú široké využitie!

Už dlho neplatí klišé, že pánska vesta je skôr konzervatívnym doplnkom. Stačí sa pozrieť do ponuky obchodov s pánskym oblečením. Vyberať je možné tiež zo športových strihov a ľahkých materiálov, ktoré sú určené skôr pre chladné leto či teplejšiu jar alebo jeseň. Veľmi často sú doplnené módnou a praktickou kapucňou. Mladistvý a ležérny strih je u týchto produktov úplnou samozrejmosťou.

Ďalšou alternatívou sú zateplené vesty pre chladnejšie dni a noci. Tie môžu byť tiež zo stopercentnej bavlny alebo materiálov pripomínajúcich teplákovinu. Obľúbené sú tiež prešívané bundy, ktoré opäť môžu byť doplnené kapucňou.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Chalani zo Thirty Seconds to Mars predstavujú silný videoklip k skladbe Rescue Me

briefcase-1578138_960_720_zmensena

Pánske vesty nepotrebujú ani praktickosť

Pánske oblečenie musí byť hlavne praktické. Jedným z hlavných kritérií, ktoré sú predovšetkým pre mladých mužov rozhodujúce, je prítomnosť a počet vreciek. Kam inam predsa umiestniť kľúče, mobilný telefón alebo peňaženku, keď sa vám to nechce zbytočne strkať do vreciek v rifliach alebo kvôli tomu niesť zo sebou batoh?

Pánske vesty sa perfektne hodia nielen k rifliam, ale tiež k nohaviciam klasického strihu. Vziať si vestu páni môžu aj na tričko s krátkym či dlhým rukávom a doplnené v chladných dňoch či večeroch ľahkým šálom. Možností je samozrejme neuveriteľné množstvo, stačí si len vybrať vhodnú variantu vesty a potom ju ľubovoľne kombinovať.

vest-1031127_960_720_zmensena

Zdroj: moda.styl.info
Obrázky: 1., 2., 3.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií