fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šudík opätovne vstúpil do OĽaNO, priznal si chybu a stranu považuje za jediné protikorupčné hnutie (video)

Taktiež informoval, že poslanci OĽaNO aj po jeho odchode z klubu vždy stáli za jeho návrhmi a cítil od nich veľkú podporu.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.5.2023 (SITA.sk) – Poslanec Tomáš Šudík opätovne vstúpil do poslaneckého klubu Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO). Oznámil to na piatkovej tlačovej besede i na sociálnej sieti, kde napísal, že politik má povinnosť priznať si chybu, ak ju urobí. Dodal, že OĽaNO je jediné skutočné protikorupčné hnutie.

V decembri minulého roka som odišiel z poslaneckého klubu OĽaNO, pretože som sa chcel dištancovať od prebiehajúceho chaosu a mal som nádej, že politika sa má robiť rozvážnejšie, bez veľkých gest. Zistil som, že každá jedna strana má svoje chyby rovnako, ako aj OĽaNO,” napísal poslanec.

Ďalej uviedol, že dočasný chaos je vždy lepší ako pritakávanie na zlodejiny, skrývanie pochybných informácií a priživovanie sa na štátnych zákazkách.

Taktiež informoval, že poslanci OĽaNO aj po jeho odchode z klubu vždy stáli za jeho návrhmi a cítil od nich veľkú podporu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Politická kríza, Poslanec, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Vstup do strany
Zdroj: SITA.sk – Šudík opätovne vstúpil do OĽaNO, priznal si chybu a stranu považuje za jediné protikorupčné hnutie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Spoznajte čaro párovania veľkonočných chutí a doprajte návšteve kulinársky zážitok
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií