Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šudík sa podpíše pod návrh Hegera na vytvorenie novej 76-ky, plánom opozície sekundovať nebud

Opozícia podľa Tomáša Šudíka zneužíva súčasnú náročnú situáciu na svoj veľkolepý návrat.

11.1.2023 (Webnoviny.sk) – Nezaradený poslanec Národnej rady SR a člen občiansko-demokratickej platformy Tomáš Šudík (OĽaNO) sa „podpíše“ pod návrh premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) na vytvorenie nových 76 poslancov.

Ako ďalej napísal na sociálnej sieti, opozícia zneužíva súčasnú náročnú situáciu na svoj veľkolepý návrat a jej plánom nebude sekundovať. „Ľudia si demokraticky zvolili vládu a poslancov na štyri roky a tí majú mandát dokončiť to, čo začali. Za posledné tri roky sa udialo množstvo pozitívnych zmien, a to aj napriek všetkým krízam, ktorým sme museli ako spoločnosť čeliť,“ uviedol Šudík.

Nezaradený poslanec zároveň preferuje, aby sa volebné obdobie ukončilo vo februári 2024. „Čo sa týka prieskumov popularity, všetci vieme, aké prieskumy vychádzali pred voľbami 2020 a ako voľby skutočne dopadli,“ dodal Šudík.

Viac k témam: Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Šudík sa podpíše pod návrh Hegera na vytvorenie novej 76-ky, plánom opozície sekundovať nebud © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií