fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spoveď slovenskej sugarbabe Veroniky: Uprednostňujem hotovosť a dovolenky!

„Sugardating“ sa stal obľúbeným nástrojom, ako si vyhľadať sponzora a ľahko zarobiť slušné peniaze. Tzv. „sugardating“ funguje ako obyčajná zoznamka, prostredníctvom ktorej si nájdete sponzora. Mnoho dievčat týmto spôsobom nadviaže „vzťah“ so starším partnerom, ak to bude mať pre ne nejakú výhodu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sugardating – Priateľstvo s benefitmi

Ide o špeciálny typ priateľstva s benefitmi – starším mužom ide najmä o sex a dievčatá to akceptujú na základe materiálnych výhod. Cestovanie, platenie štúdia, financovanie ubytovania či darčeky… Pre mnohých je to obyčajná prostitúcia. „SugarBabe“ Veronika však argumentuje, že ,,nejde o nič také, jednoducho randím s chlapom, ktorý ma navyše finančne podporuje.

Ilustračná foto. Zdroj: uclub-international.com

Prinášame otvorenú spoveď Slovenky, ktorá si zarába prostredníctvom mileneckých vzťahov s boháčmi.

Prečo a kedy sa rozhodla, že sa zaregistruješ na „sugardaters“?

Na „sugardaters“ som sa rozhodla zaregistrovať na jeseň minulého roka po tom, ako som sa kvôli rodinným problémom odsťahovala od našich.

Našla som si podnájom, takže brigáda popri štúdiu by to nevykryla. A tak bol dôvod celkom jednoduchý – potrebovala som nejaké peniaze navyše. Úprimne, veľa som od toho neočakávala a registrovala sa viac-menej zo zvedavosti.

Môžeš nám bližšie opísať, ako to na takej stránke funguje?

Princíp je podobný ako na iných zoznamkách, ale ľudia si už dopredu napíšu do profilu, koho a prečo hľadajú. Samozrejme, každý používateľ má akú-takú predstavu, o čom by to celé malo byť.

A potom jednoducho stačí niekomu sympatickému napísať (alebo skôr čakať, kto sa ozve tebe) a hlavne mať od začiatku jasno v tom, aké sú očakávania toho druhého.

Prečítajte si tiež:
Brazília je krajinou krásy. Pozri si týchto 10 sexy Brazílčaniek, ktoré dobili svet

Aké podmienky si si stanovila pri výbere „sugardaddyho“?

V prvom rade mi musel byť sympatický a musel to byť typ človeka, ktorý by mi sadol aj mimo „sugardaters“. A ešte som nechcela, aby mi to zaberalo príliš veľa času, takže maximálne 2 stretnutia za týždeň.

Ilustračná foto. Zdroj: look.co.uk

Nebála si sa stretnúť s neznámym mužom?

Jasné, počas prvého stretnutia je treba byť pripravený na všetko, ale nemôžem povedať, že by som sa nejako veľmi bála, keďže som sa už aj v minulosti zoznámila s niekoľkými chalanmi cez internet, čo je úplne bežné.

Okrem toho mi ešte pomáha, že som prirodzene komunikatívna a pomerne ľahko nadväzujem kontakty.

Aké najdivnejšie návrhy si dostala?

Najdivnejšia bola jednoznačne kúpa použitých nohavičiek. Inak sa často ozývajú chlapi čisto s otázkou, koľko beriem za sex, ale to ja úplne odmietam.

Aký je rozdiel medzi „sugardaddym“ a spoločníčkou?

Hm, dobrá otázka. Ja v tom nejaký veľký rozdiel nevidím. Ako „sugarbabe“ si ale väčšinou hľadáš „sugardaddyho“ cez zoznamky, ktoré sú špeciálne na to určené, a tým je to celé aspoň podľa mňa o dosť jednoduchšie.

Prečítajte si tiež:
Sonine DIY postupy milujú tisíce ľudí na Instagrame: Poďte si s ňou niečo vytvoriť aj vy! (ROZHOVOR)

Spomínala si, že so svojím „sugardaddym“ máš dobrý vzťah, môžeš nám ho opísať?

S mojím „sugardaddym“ sme dobrí kamaráti, s mnohými vecami sa mu môžem zdôveriť a aj mi vie poradiť. Je to čerstvo rozvedený 40-nik, takže medzi nami nie je ani veľmi veľký vekový rozdiel a naozaj si rozumieme. Vlastní menšiu IT firmu, takže aj finančne je na tom naozaj slušne.

Ilustračná foto. Zdroj: Alamy/alt.dk

Chodievate spolu aj na dovolenky?

Boli sme teraz nedávno na Bali a bolo to úžasné. 🙂

Kupuje ti drahé darčeky?

Ja skôr uprednostňujem finančnú hotovosť, aby som si mohla zaplatiť výdavky. Ale zvykne ma aj prekvapovať darčekmi. Stačí, aby som mu povedala, keď sa mi niečo zápači, a on sa o to postará. Najčastejšie ide o oblečenie či kozmetiku.

Nemáš niekedy výčitky svedomia?

Nemám. Nikomu tým neškodím, nie som žiadna štetka, jednoducho iba randím so skvelým chlapom, ktorý ma navyše finančne podporuje, čo je pre mňa momentálne naozaj nevyhnutnosť. Takže na tom nevidím nič zlé, je to môj život.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií