fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sunlips: V tejto novinke padne slovo tancuj viac ako 40 krát! Spočítaš to presne?

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenská skupina Sunlips si asi povedala, že keď pieseň o tanci, tak poriadna a bez kompromisov. Na prvý pohľad by niekto mohol polemizovať, či ide o seriózny videoklip alebo vtip.

Či je singel Tancuj paródiou na súčasné, často lacné tanečné hity, alebo odvážny krok inde, môžeme posúdiť až na základe zhliadnutia videa.

tancuj

tancuj1

Čo je na novinke Tancuj vlastne také zvláštne?

Minimálne to, že speváčka v naozaj krátke pesničke vysloví slovo tancuj viac ako 40 krát! Skupina sa takto rozhodla pomenovať aj samotnú skladbu. Prečo si obľúbili toto slovo a prečo ho opakujú toľkokrát? „Nekonečné opakovanie v tom kontexte robí atmosféru dvojice, ktorej je všetko navôkol ukradnuté a všetku svoju energiu a vášeň venujú len tancu a hlavne sebe navzájom. Skutočné veci na svete sú tie jednoduché, tak prečo dookola neopakovať to krásne slovo, ktoré adresuješ tomu druhému?“, uviedla speváčka Viky.

Singel Tancuj skupina Sunlips natáčala v jedno z prešovských ateliérov a na natáčanie pozvala tanečných hostí od výmyslu sveta. Prítomní boli predstavitelia rozmanitých žánrov tanca a svoje pohybové nadanie vo videu predviedla aj samotná kapela. „Je super vidieť koľko energie sa skrýva v ľuďoch v momente, keď začne hrať hudba. My hudbu tvoríme a tanec s ňou ide akosi dokopy, preto sme veľmi radi, že sa nám ich podarilo zachytiť v klipe spolu,“ uzavrela speváčka skupiny Sunlips.

Prečítajte si tiež:
Biela zástava pre lepší svet! Miro Jaroš dojíma ľudí krásnym klipom

tancuj3

tancuj4

Zdroj: Tlačová správa

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií