Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šutaj Eštok je hysterický babrák, tvrdí Grendel a svedčí o tom aj neúčasť na ústavnoprávnom výbore

O jeho hysterickosti podľa Grendela svedčia výroky a vyhrážky adresované sudcom.

10.11.2023 (SITA.sk) – Poslanec Národnej rady SR Gábor Grendel (hnutie Slovensko) nazval ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) hysterickým babrákom.

O jeho hysterickosti podľa Grendela svedčia výroky a vyhrážky adresované sudcom. O jeho babráctve zas svedčí neodkladné opatrenie bratislavského mestského súdu a jeho piatková neúčasť na ústavnoprávnom výbore.

„Touto akože obštrukciou, ktorú vyskúšali s koaličnými členmi ústavnoprávneho výboru, v podstate nič nedosiahli, rokovanie tak či tak prebehlo, mali sme možnosť klásť otázky predsedníčke Úradu na ochranu oznamovateľov a právnemu zástupcovi. Jediné, o čo sa obral minister vnútra týmto postupom, bola možnosť verejne vysvetliť svoje konanie,“ uviedol Grendel pre médiá po rokovaní výboru.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Minister vnútra SR, Ústavnoprávny výbor NR SR
Zdroj: SITA.sk – Šutaj Eštok je hysterický babrák, tvrdí Grendel a svedčí o tom aj neúčasť na ústavnoprávnom výbore © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií