fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SÚŤAŽ: Nešetri so spolužiakmi na dozvuky, my ti ich zaplatíme!

Máte tip? napíšte nám mailom

Študentské časy sú finančne ťažké ako pre rodičov, tak i pre samotných študentov. Nie je sranda sedieť do tretej za lavicami, potom sa učiť na ďalší deň a nedajbože, ísť ešte brigádovať. My to chápeme a rozhodli sme sa, že vám pomôžeme. Vaše dozvuky zaplatíme!

Čo musím urobiť?

Sadni si so svojimi spolužiakmi za okrúhly stôl a mysli. Mysli. Mysli a mysli, až kým ti nenapadne super kreatívny nápad na video kradnutia triednej knihy. Vezmi mobil, foťák alebo kameru a všetko nám natoč. Kreativite sa medze nekladú, môžeš si vybrať (vrámci slušnosti, samozrejme) akýkoľvek žáner. Nemalo by byť pridlhé, ani prikrátke, tak akurát. Ani pani za pultom v mäsiarstve dá dvanásť dekov liptovskej salámy namiesto desiatich, nestresuj sa limitmi.

Čo za to?

Prvá cena: Tebe aj tvojim spolužiakom zaplatíme dozvuky podľa vlastného výberu. Samozrejme, nejaký rozumný budget si stanovíme, no šetriť určite nebudeme. Nedávaj mesiac po mesiaci na chatu do triedneho fondu, radšej zapoj mozgové závity a natoč super video. Nezabudni pridať aj krátky popisok, aby sme vedeli, ako vyzniklo a koho to bol nápad.

Prečítajte si tiež:
Obchodník roka: Muž predáva v sklenených pohároch čerstvý horský vzduch! Zisti za koľko si ho môžeš kúpiť

Druhá cena: Zásoby redbullu pre teba aj tvojich spolužiakov.

Tretia cena: Seba aj svojich spolužiakov pošleme zahrať si lasergame, nemusíte sa stretávať len pri školských povinnostiach.

Kto vyhráva peniaze na dozvuky?

Je to jednoduché. Vyhráva ten, koho video bude mať na youtube najviac lajkov.

Podmienky sú jasné:

  1. Video kradnutia triednej knihy, ktoré môže byť poňaté vážnou, no i vtipnou formou. Je to na vás. Vo videu by mala byť celá trieda, alebo aspoň väčšina.
  2. Video nám pošlite na e-mail nemcova@klocher.sk. My ho následne zavesíme na náš youtubový kanál.
  3. Zdieľajte, lajkujte, promujte. Súťaž trvá od dnes, 13.11. 2019 do 12.12.2019.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií